Zofia Nałęcz-Jawecka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.03.2015
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.03.2015
Gazeta Wrocławska
Dnia 16 marca 2015 roku zmarła w Polanicy Zdroju moja nieoceniona Siostra
śp.
Zofia Nałęcz-Jawecka
z domu Czaplińska
Malarka i ilustratorka książek
Laureatka Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za zasługi dla kultury polskiej
Żałobna msza św. odbędzie się dnia 20 marca (piątek) o godz. 12.00 w kaplicy Cmentarza Św. Wawrzyńca przy ul. Bujwida we Wrocławiu. Pogrzeb po mszy świętej.
Wielebnym Siostrom Elżbietankom najszczerzej dziękuję za wszelkie dobro.
Brat Mieczysław z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia