Aleksander Kowalski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.04.2015
Gazeta Krakowska

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych"
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że w dniu 27 kwietnia 2015 roku, przeżywszy lat 67,
po długiej i ciężkiej chorobie, opatrzony św. Sakramentami,
odszedł od nas,
Aleksander Kowalski
Najukochańszy Mąż, Tata, Brat, Zięć i Wujek
Będzie nam brakowało Twojej miłości, energii i inspiracji.
Msza św. żałobna odprawiona zostanie w czwartek, dnia 30 kwietnia 2015 roku o godz. 11.00 w kaplicy na cmentarzu Salwatorskim,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego do grobu rodzinnego.
Pogrążeni w smutku
Żona, Dzieci, Teściowa, Siostra i Bracia z Rodzinami

Plaża

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że w dniu 27 kwietnia 2015 r.
zmarł
dr Aleksander Kowalski
prof. nadzw. WSEI
Rektor Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie,
wieloletni pracownik Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie,
były dziekan Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie,
przewodniczący Rady Nadzorczej Agencji Rozwoju Miasta S.A. w Krakowie
odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi, odznaką Honoris Gratia Krakowa i wieloma innymi odznaczeniami akademickimi, państwowymi i regionalnymi.
Rodzinie i Najbliższym
składamy
wyrazy szczerego współczucia.
Senat, Pracownicy i Studenci
Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że w dniu 27 kwietnia 2015 r.
zmarł
dr Aleksander Kowalski
prof. nadzw. WSEI
Rektor Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie
Rodzinie i Najbliższym
składamy
wyrazy szczerego współczucia
Założyciele, Rektor, Senat oraz Społeczność Akademicka
Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia

Senatowi, Władzom Uczelni oraz Społeczności Akademickiej
Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie
składamy
wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci
Rektora
Prof. nadzw. dr. Aleksandra Kowalskiego
Założyciele, Rektor, Senat oraz Społeczność Akademicka
Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
dr Maria Katarzyna Grzegorzewsk​a


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Zostawiłeś w Każdym z nas cząstkę siebie....</p> <p>Tak trudno jest żegnać Kogoś, Kto jeszcze długo powinien być z nami. Najdzielnieszy z dzielnych w walce z chorobą, w walce o życie, które tak bardzo kochał. Miałeś jeszcze tyle planów, niezrealizowanych marzeń. Nic dziwnego byłeś przecież Człowiekiem czynu, niespożytej energii i optymizmu, którymi zarażałes innych. Byłeś nie tylko Bratem i Wujkiem ale i Przyjacielem, który nigdy nie pozostawał obojetnym wobec naszych spraw- tych małych i dużych, ważnych i błahych. Zawsze służyłeś nam radą, pomocą a także konstruktywną krytyką. Miałeś nietuzinkowe poczucie humoru i nawet w tych trudnych dla Ciebie chwilach potrafiłeś nas rozśmieszyć. Olku, Wujku, codziennie będziemy doświadczać Twojej nieobecności, aż do dnia kiedy znów Cię spotkamy. Dziękujemy Ci, że byłeś z nami. Był to dla nas wielki zaszczyt. Marysia i Andrzej, Ania, Maciek</p>


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia