Stanisław Tomczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.11.2014
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.11.2014
Dziennik Polski
Z wielkim smutkiem i żalem zawiadamiamy,
że w dniu 15 listopada 2014 roku zmarł
ś†p
STANISŁAW TOMCZYK
emerytowany, długoletni pracownik
Biura Urządzania Lasu i Geodezji
Leśnej Oddział w Krakowie.
Żegnamy serdecznego Kolegę, który swoje zawodowe życie
poświęcił pracy dla dobra polskich lasów.
Msza święta żałobna odprawiona zostanie
w poniedziałek 24 listopada o godz. 11.00
w kaplicy na cmentarzu Rakowickim,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego
na miejsce wiecznego spoczynku.
Rodzinie Zmarłego
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Dyrekcja oraz Koleżanki i Koledzy
z Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej
Oddział w Krakowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia