śp. Tadeusz Łaukajtys
This was published in the following publications on 06.05.2015:
Nowosci
This was published in the following publications on 06.05.2015:
Nowosci
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 4 maja br. Po długiej i ciężkiej chorobie odszedł od nas nasz przyjaciel, wybitny alpinista, honorowy członek Klubu Wysokogórskiego w Toruniu, długoletni Prezes,
odznaczony brązowym i srebrnym medalem za wybitne osiągnięcia sportowe oraz Złotym Krzyżem Zasługi za wkład dla rozwoju sportów wysokogórskich i promowania imienia Polski na świecie
śp. Tadeusz Łaukajtys
"Klaus"
żegnamy przyjaciela, uczynnego kolegę, nauczyciela i wzór dla wielu młodych wspinaczy. Żegnaj Tadziu. Szczere wyrazy współczucia Rodzinie składają
Zarząd i członkowie Klubu Wysokogórskiego w Toruniu
.
End of content
No more pages to load
11yrs
11yrs