Rodzinie Elżbiety Orzechowskiej - Pizio
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.03.2014
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.03.2014
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Elżbiety Orzechowskiej - Pizio długoletniego lekarza pediatry Samodzielnego Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Opolu (1955-1991) Dr Elżbieta Orzechowska - Pizio stanowiła niedościgły wzór lekarza, niezwykle sumienna i skromna, wrażliwa na problemy swoich małych pacjentów oraz pracowników całego Zespołu. Dumni jesteśmy, że mogliśmy z Nią pracować. Rodzinie zmarłej wyrazy szczerego współczucia składają Dyrektor i Pracownicy Samodzielnego Spesjalistycznego ZOZ nad Matką i Dzickiem w Opollu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
8 l
Ola P.
12 l
ALICJA
12 l