Barbara Sass
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.04.2015
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.04.2015
Dziennik Łódzki
Z głębokim smutkiem i żalem żegnamy
Barbarę Sass
wybitną reżyserkę filmową i teatralną, scenarzystkę, cenionego pedagoga, Wielką Postać, z którą mieliśmy zaszczyt pracować.
W naszym Teatrze stworzyła wiele pięknych, poruszających i niezapomnianych przedstawień. Wśród nich były Tańce w Balybeg, Trzy wysokie kobiety, Królowa piękności, Trzy siostry, Merylin Mongoł, Dzień Walentego, Widma, Survival. Wiele z nich wyróżniono prestiżowymi nagrodami. Była mistrzynią w kreowaniu wyrazistych postaci kobiet, budowaniu niezwykłego nastroju, opowiadaniu o skomplikowanych relacjach międzyludzkich. Z pozoru chłodna i niedostępna, była osobą niezwykle wrażliwą i łagodną. W naszej pamięci pozostanie nie tylko jako wybitna Artystka, ale i bliski Przyjaciel.
Dyrekcja i Zespół Teatru im. S. Jaracza w Łodzi
Msza żałobna zostanie odprawiona
w poniedziałek 13 kwietnia 2015 roku o godzinie 12.00
w kościele pw. św. Karola Boromeusza w Warszawie.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Dorota
11 l