Karolek Sparty

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.05.2013
Głos Wielkopolski

<p style="text-align:center">Z sercem pełnym smutku zawiadamiamy,<br />że dnia 27.05.2013 roku powiększył grono Aniołków<br />nasz ukochany Synek, Braciszek i Wnuczek</p>
<p style="text-align:center"><em><strong>چP</strong></em><br /><strong>Karolek Sparty</strong></p>
<p style="text-align:center">Msza św. i pogrzeb odbędą się w piątek 31.05.2013 roku<br />o godz.13.30 na cmentarzu w Przeźmierowie.</p>
<p style="text-align:center">W smutku pogrążeni<br />Rodzice i Dziadkowie</p>

Z sercem pełnym smutku zawiadamiamy,
że dnia 27.05.2013 roku powiększył grono Aniołków
nasz ukochany Synek, Braciszek i Wnuczek

چP
Karolek Sparty

Msza św. i pogrzeb odbędą się w piątek 31.05.2013 roku
o godz.13.30 na cmentarzu w Przeźmierowie.

W smutku pogrążeni
Rodzice i Dziadkowie

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

DLA CIEBIE KOCHANY ANIOŁKU


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>List Aniołka do Mamy</p> <p><br />"Kochana mamo,<br />wiem, że mnie nie widzisz, nie słyszysz i nie możesz dotknąć. Ale ja<br />jestem...istnieję ...w Twoim życiu, snach, Twoim sercu...Istnieję.<br />Kiedy byłem tam na dole ,w Twoim ciepłym brzuchu godzinami<br />zastanawiałem się,<br />jak to będzie kiedy będę już przy Tobie, w tym miejscu o którym<br />powiadałaś<br />gładząc się po brzuchu wieczorami kiedy chyba nie mogłaś zasnąć.<br />Ja wsłuchany w Twoje opowieści i kojący głos chłonąłem każde<br />słowo ,każdą<br />informację, a potem cichutko, że by Cię nie obudzić, kiedy wreszcie<br />zasypiałaś...​marzył​em. Wyobrażałem sobie te wszystkie cudowne<br />miejsca i Ciebie<br />,jak wyglądasz...<br />Patrzyłem na swoje dziwne nóżki i rączki u których nie wiem czemu<br />było po<br />dziesięć palców i zastanawiałem się czy jestem do Ciebie podobny.<br />Chyba nie –<br />myślałem – bo Ty pewnie jesteś piękna, a ja taki dziwny..<br />pomarszczony...no i<br />po co mi te dziesięć palców?<br />A potem się wszystko jednego dnia zmieniło.<br />Płakałaś głośno głaszcząc brzuch i już nie było opowieści. "To nie<br />może być<br />prawda" -mówiłaś godzinami. Słuchałem teraz jak płaczesz, krzyczysz,<br />prosisz i<br />błagasz.. A ja nie wiedziałem o co i dlaczego?<br />Chciałem Cię bardzo pocieszyć więc wywracałem fikołki, żebyś<br />poczuła, że ja tu<br />jestem i Cię kocham. Ale wtedy ty płakałaś jeszcze bardziej.<br />A potem nadszedł tez straszny dzień. Zobaczyłem, że ktoś świeci mi<br />po oczach,<br />straszne światło wpadło w głąb Ciebie. I nagłe wszystko zrobiło się<br />czarne. A<br />mnie coś wyciągnęło. I zrobiło się cicho. Ktoś trzymał mnie na<br />rękach, ale to<br />nie byłaś Ty. A potem usnąłem i kiedy otworzyłem oczy, wszystko<br />wokoło mnie<br />zalewał błękit we wszystkich odcieniach. Byłem ten sam, mały<br />pomarszczony, z<br />dziesięcioma palcami u rąk. Ale Ciebie nigdzie nie było.<br />Obok mnie siedział mały rudy chłopczyk. Witaj – powiedział i<br />uśmiechnął się do<br />mnie.<br />Gdzie moja mama? - zapytałem. On wtedy opowiedział mi wszystko. Że<br />nie każde<br />dziecko trafia do swoich rodziców. Że to nie ma związku z tym jak<br />bardzo mnie<br />chcieli i kochali, że teraz tu jest moje miejsce, pośród innych<br />małych Aniołków.<br />Że będzie mi teraz Ciebie Mamo, brakowało, ale musimy oboje nauczyć<br />się żyć<br />bez siebie. I musiałem nauczyć się tak żyć. Nie, nie było mi łatwo.<br />Płakałem<br />tak jak Ty. I cierpiałem tak jak Ty.<br />Ale jest mi tu naprawdę dobrze. Mam tu wielu przyjaciół, wiele<br />zabawy i<br />radości. Ale nie szalejemy całymi dniami na łące, mamo. Pomagamy<br />starszym<br />ludziom przeprowadzić ich na spotkanie tu w niebie. Znajdujemy ich<br />rodziny,<br />mężów, dzieci, żeby mogli się spotkać tu w niebie. Możesz być ze<br />mnie dumna,<br />mamo. Jestem grzecznym Aniołkiem, naprawdę. No...czasami tylko<br />robimy sobie<br />psikusy i troszkę rozrabiamy..<br />Wiesz kiedy się tu znalazłem jeden Aniołek ,mój Przyjaciel<br />wytłumaczył mi że<br />nie mogę się skontaktować z Tobą osobiście. Czasem tylko wolno mi<br />pojawić się<br />w Twoich snach ...nic więcej.<br />Ostatnio jednak zacząłem się robić przeźroczysty. I skrzydełka mi<br />nie działają<br />tak jak kiedyś. Mój Przyjaciel popatrzył na mnie smutny i...zabrał<br />mnie na<br />ziemię. Usiedliśmy na białym krzyżu i nagle Cię zobaczyłem.<br />Wiedziałem że to<br />Ty. Poznałem Twój głos. Stałaś tam w deszczu i płakałaś. Powtarzałaś<br />ze bardzo<br />cierpisz...tęsknisz.​​.. Przyjaciel popatrzył na moje skrzydełka i<br />powiedział że<br />musimy coś z tym zrobić, bo nie możesz tak dalej cierpieć. Musisz<br />żyć, bo<br />wobec Ciebie jest jeszcze wiele planów. Bo są gdzieś dzieci którym<br />musisz<br />pomóc przejść przez życie i otoczyć je miłością tak wielką, jak tą<br />która<br />powoduje teraz Twój wielki ból. Więc piszę, mamo ten list. Pierwszy<br />i ostatni.<br />Musisz wziąć się w garść, uśmiechać ,żyć. Ja Cię bardzo mocno kocham<br />i wiem że<br />to z mojego powodu płaczesz ale tak nie można. Każda Twoja łza<br />powoduje, że<br />moje skrzydełka znikają. Kiedy Ty się poddasz, ja też zniknę. Tu na<br />górze<br />istnieję dzięki tobie i Twoim myślom o mnie. Ale tylko tym dobrym<br />myślom. Mamo<br />uśmiechaj się częściej. Każdy Twój uśmiech to dla mnie radosna<br />chwila. Dzięki<br />Tobie mogę jeszcze zrobić tyle dobrego.<br />Proszę, mamo, żyj dalej. Nie jesteś sama ...pamiętaj o tym. Nie smuć<br />się bo<br />smutek powoduje, że znikam. Pamiętaj, że ja jestem cały czas przy<br />tobie.<br />Kocham Cię mamo..."<br /></p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Aniołkowi w Niebie


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Niebo jest Twoim domkiem teraz


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Agata


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Najukochansz​emu Aniołkowi Mama


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Aniołkowi Dziadek Maryś


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Aniołkowi Babcia Ania


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Aniołkowi Rodzice z bratem


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

AGATA


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Agnieszka Kwiatkowska


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Karolkowi Mamusia


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kochanemu Synkowi Tata


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Karolkowi Mama


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Naszemu Aniołkowi w Niebie.


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Karolkowi Kubuś i Kasia


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

DLA WNUSIA OD BABCI I DZIADKA


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Karolkowi Babcia i Dziadek


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Karolkowi Mateusz


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Karolkowi Oliwia


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Aniołkowi Kubuś i Kasia


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kochanemu Synkowi Mamusia


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Agnieszka Kwiatkowska


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Karolkowi Kubuś i Kasia


12 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia