Stefania Witt
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.08.2009
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.08.2009
Głos Wielkopolski
Kochany człowiek nigdy nie umiera, żyje wciąż w myślach, słowach, wspomnieniach. Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że dnia 27 sierpnia 2009 roku odeszła od nas po długiej i ciężkiej chorobie nasza kochana Mama, Teściowa i Babcia ś + p Stefania Witt Msza św. i pogrzeb odbędą się w sobotę, 29 sierpnia 2009 roku o godzinie 12.00 na cmentarzu parafialnym w Komornikach. W smutku pogrążona Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia