dr n. med. Jerzy Badyda
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.05.2014
Kurier Poranny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.05.2014
Kurier Poranny
Z głębokim bólem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o smierci dr n. med. Jerzego Badydy Odszedł Człowiek wielkiego serca, szczery Przyjaciel i oddany Kolega Żonie Alicji, Córkom i Rodzinie składamy wyrazy szczerego współczucia koleżanki i koledzy z Kliniki Urologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku
Z głębokim bólem i smutkiem żegnamy naszego Kolegę dr n. med. Jerzego BADYDĘ. Środowisko urologiczne straciło bliskiego Przyjaciela. Wyrazy najszczerszego współczucia Rodzinie Jerzego składa grono kolegów z Polskiego Towarzystwa Urologicznego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Donata Wroczyńska
12 l
Jolanta B.
12 l