Tadeusz Sawa
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.04.2015
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.04.2015
Gazeta Wrocławska
Z żalem zawiadamiamy Brać Kolarską, że 22 kwietnia 2015 r. zmarł nasz Przyjaciel
Ś+P Tadeusz Sawa
były Mistrz Polski w kolarstwie torowym.
Wspaniały Kolega, przyjazny, prawy Człowiek.
Stowarzyszenie Kolarzy Dolnośląskich
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l