Maria Smoczyk-Kajzerska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.04.2015
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.04.2015
Głos Wielkopolski
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Marii Smoczyk-Kajzerskiej
Sędziego Sądu Okręgowego w Poznaniu w stanie spoczynku.
Rodzinie Zmarłej
wyrazy szczerego współczucia
składają
Prezes, Wiceprezesi, Sędziowie, Dyrektor oraz pracownicy
Sądu Okręgowego w Poznaniu.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia