Marian Szeja
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.02.2015
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.02.2015
Gazeta Wrocławska
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Mariana Szei
kiedyś bramkarza m.in. Zagłębia Wałbrzych, AJ Auxerre,
byłego reprezentanta Polski, złotego medalisty olimpijskiego z Monachium 1972.
Rodzinie i Bliskim Zmarłego
wyrazy współczucia
składają
Prezes i Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Mariana Szei
znakomitego wałbrzyskiego piłkarza, złotego medalisty olimpijskiego.
Rodzinie i Przyjaciołom składamy szczere wyrazy współczucia
Przewodnicząca Rady Miejskiej Wałbrzycha Maria Romańska
Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia