Podziękowanie Lekarzom
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.05.2010
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.05.2010
Gazeta Pomorska
Podziękowanie Lekarzom i Personelowi z Oddziału Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej Szpitala Wojewódzkiego we Włocławku za profesjonalizm i troskliwą opiekę. Pacjentka Honorata Ruszkiewicz
PODZIĘKOWANIE Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas w chorobie i cierpieniu naszego Kochanego Męża, Ukochanego Syna, Naszego Taty, Teścia i Dziadka Śp. Zbigniewa Gawriołka Dziękujemy za ratowanie życia i opiekę medyczną lekarzom, pielęgniarkom i całemu personelowi Oddziału Wewnętrznego II Szpitala Wojewódzkiego we Włocławku. Pogrążeniu w smutku Żona, Mama i Synowie z Rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia