Jadwiga Żyśko
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.08.2014
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.08.2014
Gazeta Pomorska
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Jadwigi Żyśko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 8 w Inowrocławiu w latach 1973-1977. Najbliższym składamy serdeczne wyrazy współczucia Społeczność Gimnazjum nr 3 w Inowrocławiu (dawniej SP nr 8).
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia