Zbigniew Szeląg
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.02.2015
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.02.2015
Głos Wielkopolski
Dnia 23.02.2015 r. zmarł nagle
Ś+P Zbigniew Szeląg
Nadleśniczy Nadleśnictwa Łopuchówko
Pełni smutku żegnamy serdecznego Kolegę i Przyjaciela,
wcześniej również pracownika Nadleśnictwa Babki,
oddanego i wiernego lasom i przyrodzie. Człowieka o szerokich horyzontach, wielu pasjach, zawsze chętnego do współpracy i działania praktyka.
Żonie i Najbliższym składamy wyrazy szczerego współczucia.
Nadleśniczy Nadleśnictwa Babki z pracownikami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia