podziekowania lekarzom
This was published in the following publications on 07.07.2014:
Gazeta Pomorska
This was published in the following publications on 07.07.2014:
Gazeta Pomorska
PODZIĘKOWANIA Lekarzom i całemu personelowi z Oddziału Wewnętrznego Szpitala Wojewódzkiego we Włocławku oraz Pani dr Krystynie Jaworskiej Ordynator Oddziału Kardiologii i Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Rydygiera w Toruniu, dr Łukaszowi Bernat lekarzowi prowadzącemu a także całemu personelowi medycznemu serdeczne podziękowanie za ratowanie życia, dobrą, profesjonalną, troskliwą opiekę i dużą wrażliwość, składa wdzięczna pacjentka z Włocławka Honorata Kowalczyk z rodziną
End of content
No more pages to load