Dorota Nowak - Frątczak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.09.2014
Express Ilustrowany
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.09.2014
Express Ilustrowany
Z głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Doroty Nowak-Frątczak
wieloletniej Dyrektor
Miejskiej Przychodni Zdrowia w Ozorkowie.
Nagłe odejście Pani Dyrektor to wielka strata dla mieszkańców naszego miasta,
przede wszystkim dla pacjentów, których zawsze traktowała z wielką troską i empatią,
dla pracowników Przychodni
oraz wszystkich tych, którym było dane spotkać Ją na swej drodze.
Wyrazy szczerego współczucia
Rodzinie i Bliskim
składają
Burmistrz Miasta Ozorkowa
Jacek Socha
Przewodniczący Rady Miejskiej
Roman Kłopocki
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Michał Adryjańczyk
7 l
Michal Adryjańczyk
11 l
milena
11 l
Wiola ,Studio Effect
11 l
ELA
11 l
darek
11 l
Dariusz Darmach
11 l
Dariusz Damach
11 l
elzbieta
11 l