Wojciech Pawelski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.02.2015
Nowosci

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 1 lutego 2015 r. zmarł mój kochany Mąż, Ojciec, Brat, Dziadek, Teść, Szwagier i Wujek</p>
<h4><strong>śp. Wojciech Pawelski</strong></h4>
<p>lat 60</p>
<p>Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 4 lutego 2015r. o godz. 13:30 pożegnaniem w Kościele p.w. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msza św. odprawiona zostanie o godz. 14:00 Po Mszy pogrzeb na Centralnym Cmentarzu Komunalnym</p>
<p>Pogrążona w smutku Żona z Rodziną</p>
<p>Autokar podstawiony będzie przy Kościele.</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 1 lutego 2015 r. zmarł mój kochany Mąż, Ojciec, Brat, Dziadek, Teść, Szwagier i Wujek

śp. Wojciech Pawelski

lat 60

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 4 lutego 2015r. o godz. 13:30 pożegnaniem w Kościele p.w. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msza św. odprawiona zostanie o godz. 14:00 Po Mszy pogrzeb na Centralnym Cmentarzu Komunalnym

Pogrążona w smutku Żona z Rodziną

Autokar podstawiony będzie przy Kościele.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Wciąż nie mogę uwierzyć

Wojciech


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Żegnaj d -co kursant z KCP TORUŃ roczni1982 zapamietałem cie jako wspaniałego człowieka

Jerzy Korpalski


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
R.I.P

M.K


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Cześć Tato. U nas piękna wiosna a ciekawe jak tam u Ciebie? ech.. tęsknimy za Tobą. Trzymaj się. Do usłyszenia.

Karol Pawelski


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Karol. Ech tato.. dlaczego..


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Andrzej Kłodawski


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Andrzej Kłodawski


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Ech.. wspomnienia jak żywe...</p> <p>Dopiero co Twój ostatni kurs autobusem - zapamiętany z racji fety jaką Tobie przygotowaliśmy...</p> <p>Dopiero <span>co cieszyłeś się emeryturką, na którą tak czekałeś, wypatrywałeś z daleka (żeby w końcu się wyspać)...</span></p> <p><span>Mogłeś Tato spokojnie pożyć jeszcze ze 20 lat...</span>ale Bozia chciała inaczej. Być może potrzebowali tam na górze kierowcy do rozwożenia pasażerów... Być może...</p>


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Karol - Twój syn


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kolega Włodzimierz


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Żegnaj Wojtku kolega z ZOMO


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

anna


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Zdzislaw


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia