Krystyna Srokówna

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.02.2015
Głos Wielkopolski

<p>W dniu 2 lutego 2015 roku odeszła na wieczną wartę<br />Ś+p<br />dh harcmistrz Krystyna Srokówna<br />instruktorka ZHP, nauczycielka, wychowawca wielu pokoleń młodzieży,<br />przewodnik turystyczny, pilot wycieczek, pełna energii animatorka<br />i założycielka Klubu Sześciu Kontynentów.<br />Odszedł od nas do Pana Dobry Człowiek.<br />Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie w czwartek 5 lutego 2015 roku<br />o godzinie 9.30 w kościele pw. św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty<br />w Poznaniu, os. Orła Białego 1/2.<br />Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.20<br />na cmentarzu Miłostowo od ul. Gnieźnieńskiej.<br />Pozostanie w naszej życzliwej pamięci.<br />Przyjaciele</p>

W dniu 2 lutego 2015 roku odeszła na wieczną wartę
Ś+p
dh harcmistrz Krystyna Srokówna
instruktorka ZHP, nauczycielka, wychowawca wielu pokoleń młodzieży,
przewodnik turystyczny, pilot wycieczek, pełna energii animatorka
i założycielka Klubu Sześciu Kontynentów.
Odszedł od nas do Pana Dobry Człowiek.
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie w czwartek 5 lutego 2015 roku
o godzinie 9.30 w kościele pw. św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
w Poznaniu, os. Orła Białego 1/2.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.20
na cmentarzu Miłostowo od ul. Gnieźnieńskiej.
Pozostanie w naszej życzliwej pamięci.
Przyjaciele

Plaża

Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że dnia 2 lutego 2015 roku
odeszła od nas nasza wspaniała Wychowawczyni i Przyjaciółka
ś+p
Krystyna Srokówna
Ukochana Druhna Drużynowa, przez ponad pół wieku rozniecająca
dla nas i w nas ognisko niezniszczalnej wspólnoty, przyjaźni
i harcerskiego braterstwa.
Jej światło prowadzić nas będzie po kres naszych dni!
Nie żegnamy się - nigdy nie zapomnimy!
Harcerki i Harcerze
byłej 90. Artystycznej Drużyny Harcerskiej w Poznaniu
Ciało zostanie złożone na cmentarzu na Miłostowie (od Gnieźnieńskiej)
w czwartek 5 lutego 2015 r. o godzinie 11.20. Msza św. o godzinie 9.30
w kościele parafialnym pw. św. Mateusza na osiedlu Orła Białego
w Poznaniu.

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 2 lutego 2015 r.
odeszła nasza droga Koleżanka

ś+p

Krysia Srokówna
Przewodnik PTTK, Człowiek wielkiego serca.

Będzie nam Jej brakowało.

Koleżanki i Koledzy

z Koła Przewodników PTTK im. M. Mottego

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Druhna Urszula Z.- 90 ADH


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

hm stefan psik komisja history


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

hm stefan psik komisja history


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

hm stefan psik komisja history


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Hanna i Jerzy Matuszkowie


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

m.calka


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mieczysław Kośmider


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mieczyslaw Kośmider


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Druhna Ania, F,


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

hm Paweł Napieralski KCh Wlkp.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Hanna Ch.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Krystyna Srokówna</p> <p>...nasz przyjaciel na każdy dzień ,a nie od święta...</p> <p>...prężnym krokiem z werwą w sercu niosłaś przyjaźń , bukiet rad...</p> <p>...dziś przy kawie siedzę sama i wspominam tamte dn...i</p> <p>...wspominam nasze wspólne chwile...</p> <p>...zawsze o nas pamiętałaś ,imieniny i urodziny z nami świętowałaś , śniadanka , świąteczne ,pikniki w naszych ogrodach na łonie natury....</p> <p>...dziś nie żegnam się ,dziś mówię do zobaczenia na kawie w ogrodzie Pana Boga...</p> <p>Kasia i Andrzej z Maksem,Adasiem i Tosią</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Barbara,​kol​eżanka z pracy


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kasia z rodziną


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kasia z rodziną


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mariola


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Alicja i Krzysztof Zabierkowie


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ilona Dunajska-Żur - ZSChem


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ilona Dunajska-Żur - ZSChem


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

hm Paweł Napieralski KCh Wlkp.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Halina


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Piotr szczechowiak


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Danuta i Piotr


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ilona Dunajska-Żur - ZSChem


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia