Włodzimierz Boch

This was published in the following publications on 27.02.2010:
Głos Wielkopolski

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 24 lutego 2010 roku zmarł
w wieku 67 lat nasz ukochany
ś + p
Włodzimierz Boch
dr fizyki
były pracownik UAM
Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 4 marca 2010 r. o godzinie 13.05
na cmentarzu Junikowo.
W smutku pogrążona
Mariola z Rodziną

Beach

Dnia 24 lutego 2010 roku odszedł od nas
ś+ p
Włodzimierz Boch
Cześć Jego pamięci!
Rodzinie, Przyjaciołom i Bliskim
wyrazy współczucia
składa
Syn Robert Boch
Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 4 marca br.
o godzinie 13.05 na cmentarzu junikowskim.

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Drogi Nieobecny Włodziu! Jeszcze w zielone gramy ale już w bardzo uszczuplonym gronie. Brakuje nam Ciebie - Marek i Zbychu

Marek Passowicz i Zbyszek Leśniewicz


1yr

Dobry wieczór Drogi mój .. Zbliżają się następne święta Bożego Narodzenia...święta znowu bez Ciebie...spędze je u moich synów...będą też moje wnuki , które traktowałeś jak swoje...Przy łamaniu opłatka wspominamy o Tobie , ale też o moich rodzicach...może jesteście razem i też będziecie się dzielić opłatkiem ? Za kilka dni pojadę na cmentarz zapalić Tobie , ale też moim bliskim światełko...dam Wam namiastkę pięknych świąt..tzn , gałązki świerku...Jest już dość póżno...odezwę się znowu a tymczasem śpij Ty i moi bliscy w Bogu...Mariola

Mariola


2yrs

Image chosen by user
Dla Ciebie.

Maria Borowczak


2yrs

Image chosen by user
Drogi mój .. Kilka dni temu napisałam do Ciebie ...ale nie widzę treści...dlaczego ?..wiedz , że tęsknię i codziennie myślami jestem z Tobą...Nocą zaś wspólnie spędzamy czas w znanych nam miejscach...np w naszym Podlesiu , a ostatnio spacerowaliśmy drogą z Niechorza do Pogorzelicy... Wieczorem , gdy siadam do komputera , dookoła panuje wielka cisza...a mnie się wydaje , że zaraz wejdziesz ... Włodku ...moje uczucia są niezmienne i Ty chyba o tym wiesz...Czasem wydaje mi się , że jesteś obok...i niech tak zostanie. Śpij w Bogu...Mariola.

Maria Borowczak


2yrs

Image chosen by user
Kochanemu Włodkowi w VI rocznicę śmierci...​kochająca Mariola


10yrs

Image chosen by user
mariola


10yrs

Image chosen by user
Halina


10yrs

Image chosen by user

Marek


14yrs

Image chosen by user

Marek Passowicz


14yrs

Image chosen by user

hieronim borowczak


14yrs

Image chosen by user

piotr brdek


15yrs

Image chosen by user

Hieronim


15yrs

Image chosen by user

mariola borowczak kocham Cie


15yrs

Image chosen by user

piotr brdek


15yrs

Image chosen by user

piotr brdek


15yrs

Image chosen by user

mariola borowczak


15yrs

Image chosen by user

mariola


15yrs

Image chosen by user

Robert Boch


16yrs

Image chosen by user

Robert Boch


16yrs

Image chosen by user

Halina


16yrs

End of content

No more pages to load