Leszek Solski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.04.2010
Dziennik Bałtycki

Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci

śp.
Leszka Solskiego

Sopocianina, Syna oficera polskiego zamordowanego w Katyniu.
Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia

Mieszkańcy Sopotu
Prezydent Miasta Sopotu
Rada Miasta Sopotu

Plaża

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci w katastrofie pod Smoleńskiem
śp.
Leszka Solskiego
wieloletniego dyrektora Przedsiębiorstwa Wdrażania Postępu Technicznego „Posteor”
Składamy najszczersze wyrazy współczucia
Rodzinie i Bliskim
Cześć Jego Pamięci
Zarząd wraz z obecnymi i byłymi pracownikami

Z głębokim smutkiem żegnamy naszego kochanego Męża, Ojca, Teścia i Dziadka tragicznie zmarłego w dniu 10 kwietnia 2010 r. w Smoleńsku
śp.
Leszka Solskiego
podążającego do Katynia śladami swojego Ojca i Stryja z kwiatami, których tego dnia nie dane mu było złożyć.
Będziemy zawsze tęsknić za Jego bezgraniczną miłością, niespożytą energią, poczuciem humoru i fantazją.
Żona, córki, zięciowie i wnuczki
Msza św. żałobna odprawiona zostanie w czwartek 22 kwietnia 2010 r. o godzinie 13.00 w kościele pw. św. Brygidy.
Uroczystość pogrzebowa o godzinie 14.30 w nowej kaplicy na cmentarzu Srebrzysko w Gdańsku.
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
W miejsce kwiatów proponujemy dotacje na potrzeby Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Autokar będzie podstawiony przy kościele pw. św. Brygidy.

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”
Pani dr Ewie Solskiej
wyrazy głębokiego współczucia z powodu tragicznej śmierci Męża
Leszka Solskiego
składają
dyrektor i pracownicy
Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej
nad Matką i Dzieckiem w Gdańsku-Oliwie

Poruszeni wiadomością o tragicznej śmierci na Ziemi Smoleńskiej
Leszka Solskiego
Męża
Pani dr Ewy Solskiej
Dyrektora Wojewódzkiego Centrum Onkologii
składamy wyrazy głębokiego współczucia, otuchy i wsparcia.
Zarząd i pracownicy
Szpitala Morskiego im. PCK w Gdyni
i Gdyńskiego Centrum Onkologii przy Szpitalu Morskim im. PCK w Gdyni

Pani dr Ewie Solskiej
Dyrektor Wojewódzkiego Centrum Onkologii w Gdańsku
wyrazy głębokiego współczucia
z powodu tragicznej śmierci Męża
Leszka Solskiego
składają
dyrekcja i pracownicy
Pomorskiego Centrum Traumatologii
im. M. Kopernika w Gdańsku

Pogrążeni w głębokim bólu
składamy wyrazy najgłębszego współczucia
Pani dr Ewie Solskiej
Dyrektor Wojewódzkiego Centrum Onkologii w Gdańsku
z powodu tragicznej śmierci Męża
Leszka Solskiego
w katastrofie samolotu pod Smoleńskiem
w dniu 10 kwietnia 2010 r.
Łączymy się w cierpieniu.
Z-ca dyrektora wraz z pracownikami
Wojewódzkiego Centrum Onkologii w Gdańsku

Kochana Pani Dyrektor,
poruszeni nieprawdopodobną i tragiczną wiadomością o śmierci
w dniu 10 kwietnia 2010 r. w katastrofie pod Smoleńskiem
Męża
Leszka Solskiego
bliskiego naszym sercom, pełnego życia i entuzjazmu, wiernego Przyjaciela Wojewódzkiego Centrum Onkologii w Gdańsku,
wspierającego Panią w rozbudowie Centrum, pełnego pomysłów i życiowego doświadczenia.
Tak bardzo Panią kochającego, ale też wiernego historii swojej Rodziny - historii, w którą wpisany był Katyń i cała ziemia smoleńska.
Wciąż nie możemy uwierzyć, że nie zobaczymy Go już mknącego korytarzami Centrum, z żółtym plecakiem, uśmiechniętego, zamieniającego z każdym parę słów.
Wiemy, że nasze słowa nie pomogą ukoić bólu, chcemy jednak być blisko towarzysząc w cierpieniu Pani i Córkom wraz z Rodzinami i łącząc się we wspólnej modlitwie.
Pracownicy Wojewódzkiego Centrum Onkologii w Gdańsku

Wyrazy głębokiego współczucia i żalu
Pani Dyrektor Wojewódzkiego Centrum Onkologii w Gdańsku
z powodu tragicznej śmierci pod Smoleńskiem Męża
Leszka Solskiego
składają
Zarząd i pracownicy
PRiUS MIWIPOL w Gdańsku

<p>Dnia 10 kwietnia 2010 r. w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem zginął<br />śp.<br />Leszek Solski<br />Podróżując razem po świecie stworzyliśmy bezcenne wspomnienia, których nikt nam nigdy nie odbierze.<br />W ostatnią podróż wybrałeś się już sam.<br />Zawsze pozostaniesz żywy w naszej pamięci.<br />Krystyna i Michał<br />Maryla i Waldek<br />Irena i Tadeusz<br />Hania i Halina</p>

Z największym żalem żegnamy naszego Przyjaciela
Leszka Solskiego
który zginął tragicznie w drodze do Katynia na grób swojego Ojca.
Z Ewą oraz Córkami i Ich Rodzinami
łączymy się w bólu i smutku.
Lechu, będzie nam Ciebie bardzo brakowało
Zosia i Witek

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wspomnienie Oli Serwińskiej</p> <p>Przez ostatnich dziesięć lat, kiedy otwierałam swoją skrzynkę mailową prawie codziennie mrugała w niej radośnie wiadomość od Leszka. Nie wiem, skąd na to brał siły i czas. Przysyłał wyszperane w Internecie przepiękne zdjęcia, informacje na temat Katynia, dowcipy, zagadki, wskazówki przydatne w podróży i to, że jest bardzo dumny ze swojej żony Ewy, która brała udział w wyborach najbardziej wpływowych kobiet Pomorza.</p> <p>Ostatnią wiadomość od Leszka przeczytałam dopiero w niedzielę 11.04.2010. Pisał w niej, że wybiera się do Katynia.</p>


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Eva Meyer


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marzena


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maryla i Waldek 19.04.2010


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maryla i Waldek 19.04.2010


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Krystyna i Michał Andersohn


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Iwona Krzysztof


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Natalia


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Irena i Tadeusz


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Bożena Grzegorz Jaś


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Monika


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marta MAciej


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maryla i Waldek


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maryla i Waldek


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Basia i Wojtek


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>wyrazy współczucia</p> <p><strong>nie ma takich słów, które wyraziłyby współczucie. Modlimy się za pana Leszka Solskiego i wszystkich, którzy zginęli.</strong></p> <p><strong>Aneta Zagalak z mamą Teresą Zagalak z Sopotu</strong></p>


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Aneta Zagalak- Sopot


16 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia