Stanisław Stępień
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.10.2014
Oleśniczanin
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.10.2014
Oleśniczanin
Pogrążeni w smutku najbliżsi
ŚP
Stanisława Stępnia
pragną podziękować
ks. dziekanowi Zdzisławowi Paduchowi,
ks. proboszczowi Bogusławowi Stecowi
oraz pozostałym kapłanom za żarliwą modlitwę
podczas mszy świętej i ceremonii pogrzebowej.
Gorące podziękowania składamy
Łowczemu Wojskowego Koła Łowieckiego „Jeleń” Andrzejowi Jaszczakowi, pocztom sztandarowym oraz kolegom myśliwym
za zorganizowanie i przeprowadzenie oprawy myśliwskiej w trakcie pogrzebu.
Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach
dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości
oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej
ŚP
Stanisława Stępnia
- Rodzinie, Przyjaciołom, Sąsiadom, Znajomym, Delegacjom,
właścicielowi restauracji „Amber”
za okazaną pomoc, współczucie, wieńce i kwiaty
serdeczne „Bóg zapłać”
składają
Żona i Synowie z rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia