Jerzy Regulski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.02.2015
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.02.2015
Dziennik Polski
Gminy, powiaty i województwa zrzeszone
w Stowarzyszeniu Gmin i Powiatów Małopolski
oraz Federacji Regionalnych Związków Gmin i Powiatów RP
z wielkim żalem żegnają
چP
prof.
JERZEGO REGULSKIEGO
współtwórcę reformy samorządowej,
b. senatora, kawalera Orderu Orła Białego,
któremu Federacja przyznała tytuł „Człowieka Roku 2009”
w uznaniu zasług dla odrodzenia
i budowy samorządu terytorialnego w Polsce.
Rodzinie i Bliskim
składam wyrazy najgłębszego współczucia.
Kazimierz Barczyk
Przewodniczący Stowarzyszenia i Federacji
Z największym żalem przyjąłem wiadomość o śmierci
prof.
JERZEGO REGULSKIEGO
twórcy polskiego samorządu terytorialnego
senatora I kadencji
założyciela Małopolskiego Instytutu
Samorządu Terytorialnego (MISTiA).
To dzięki jego reformom miliony Polaków
stały się prawdziwymi gospodarzami swoich Małych Ojczyzn.
Janusz Sepioł
Przewodniczący senackiej Komisji Samorządu Terytorialnego
Przewodniczący Rady Programowej MISTiA
Z głębokim żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
twórcy Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej
چP
Prof.
JERZEGO REGULSKIEGO
Człowieka wielkiego serca i umysłu.
Niestrudzonego w realizacji misji wspierania rozwoju
społeczeństwa obywatelskiego,
dla którego sprawy lokalnych społeczności były najważniejsze.
Zawsze był z nami, wspierał nas, inspirował i wzmacniał duchowo.
Był dla nas wzorem zaangażowania w pracy, obowiązkowości i sumienności.
Pozostawił wielu przyjaciół i pustkę, którą trudno będzie zapełnić.
Rodzinie
składamy serdeczne wyrazy współczucia.
Zespół FRDL Małopolskiego Instytutu
Samorządu Terytorialnego i Administracji w Krakowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia