Małgorzata Pietrzyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.05.2014
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.05.2014
Dziennik Polski
Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym
„Bądźcie z nami” w Krakowie
z ogromnym żalem informuje,
że nie ma już wśród nas
Pani
MAŁGORZATY PIETRZYK
Przez całe swoje życie jako pedagog,
wieloletni dyrektor SOSW nr 6 im. Jana Pawła II w Krakowie,
całym sercem zaangażowana także w działalność charytatywną,
zawsze gotowa była nieść pomoc niepełnosprawnym.
Cechowała Ją skromność i bogactwo wewnętrzne.
„Małgosieńko, Ty zawsze będziesz z nami”
Można odejść na zawsze, by stale być blisko.
ks. Jan Twardowski
Najserdeczniejsze wyrazy współczucia składamy
Rodzinie i Najbliższym
ś†p
mgr MAŁGORZATY PIETRZYK
Wieloletniej Dyrektor
Zespołu Szkół Specjalnych nr 12 dla Dzieci Niedosłyszących
oraz wicedyrektor Specjalnego Ośrodka
Szkolno – Wychowawczego nr 6 w Krakowie.
Osobie bliskiej uczniom z wadami słuchu,
niezwykle zaangażowanej w losy wychowanków,
która we wspomnieniach młodzieży i nauczycieli
zapisała się jako wspaniały Człowiek pełen pasji i pomysłów,
wymagający, ale kochający ludzi i swoją pracę.
Dziękujemy Pani Dyrektor za lata pracy, opiekę, poświęcenie,
za to, że mogliśmy na Panią liczyć w każdej chwili.
Pogrążeni w żalu
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i Uczniowie z Rodzicami
Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 6
im. Jana Pawła II w Krakowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l
Bożena Urant-Kłyś
12 l