Maria Przyborowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.01.2015
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.01.2015
Głos Wielkopolski
Z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci długoletniej Kierowniczki Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej i Mikrobiologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu
ś+p.
lek. med Marii Przyborowskiej
Będziemy Ją zawsze wspominać jako kompetentną, wymagającą przełożoną i Człowieka o otwartym umyśle na życie społeczne, naukowe i kulturalne.
Rodzinie Pani Doktor
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Obecni i byli pracownicy Laboratorium Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu
„Spieszmy się kochać ludzi
Tak szybko odchodzą...”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 2 stycznia 2015 r.
po ciężkiej chorobie, opatrzona sakramentami św.,
odeszła od nas w wieku 85 lat nasza najukochańsza Żona, Mama i Babcia
ś+p.
Maria Przyborowska
z domu Łaskarzewska
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w środę, 7 stycznia 2015 r.,
o godz. 18.00 w kościele pw. Nawrócenia św. Pawła (os. Piastowskie).
Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 8 stycznia br., o godz. 10.00
na cmentarzu Miłostowo od ul. Gnieźnieńskiej.
Pogrążeni w smutku
Mąż, Córka, Wnuczka z Narzeczonym
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Agnieszka S
5 l
8 l
Mamo, tak bardzo mi przykro...
11 l
diagnostka
11 l
piotr
11 l