Artur Filipowicz

This was published in the following publications on 15.11.2013:
Dziennik Polski

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 12 listopada 2013 roku zmarł</p>
<h4>śp.<br />Dr med. Artur Filipowicz</h4>
<p>lat 57<br />Lekarz ginekolog-położnik</p>
<p>Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 22 listopada 2013 roku o godz. 13.00<br />w Bazylice Katedralnej w Kielcach,<br />po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku<br />w grobie rodzinnym na Cmentarzu Nowym.</p>
<p>Pogrążona w smutku i żałobie</p>
<p>Rodzina</p>
<p>Prosimy o nieskładanie kondolencji.</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 12 listopada 2013 roku zmarł

śp.
Dr med. Artur Filipowicz

lat 57
Lekarz ginekolog-położnik

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 22 listopada 2013 roku o godz. 13.00
w Bazylice Katedralnej w Kielcach,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku
w grobie rodzinnym na Cmentarzu Nowym.

Pogrążona w smutku i żałobie

Rodzina

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Anna i Zbigniew Wenus


12yrs

Image chosen by user

Malgorzata Algermissen


12yrs

Image chosen by user

Joanna W.


12yrs

Image chosen by user

Kazimierz i Grzegorz Rzodkiewi


12yrs

Image chosen by user
<p>Na zawsze w naszych sercach</p> <p><strong>Drogi Artku</strong></p> <p>Zbyt wcześnie Nas opuściłeś a miałeś jeszcze tyle do zrobienia...​Zostawi​łeś po sobie wielki smutek i żal. Nie możemy pogodzić się z Twoją śmiercią. Bez Ciebie nic już nie będzie takie samo.</p> <p>Pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci</p>


12yrs

<p>wspomnienie</p> <p>Wspanialy lekarz wspanialy czlowiek nadal jestem w szoku wielki smotek wielki szok moja dusza placze . Brak slow. Cisza</p>


12yrs

Image chosen by user

izabela


12yrs

Image chosen by user

Agnieszka G.


12yrs

Image chosen by user

Monika


12yrs

Image chosen by user

Beata Cieślik


12yrs

Image chosen by user

Jerzy Czauderna


12yrs

Image chosen by user
<p>Pożegnanie</p> <p>To przykre, to smutne, to bolesne..., że nie ma Artura wśród nas tu na Ziemi. Wspaniałego lekarza, wspaniałego człowieka. Zbyt wcześnie nas opuściłeś.... Pozostaniesz na zawsze w pamięci...</p> <p><img alt="" src="/img/clipart/polskapresse/perma/flowers/01.jpg" /></p>


12yrs

Image chosen by user

Mariusz Rachwalski


12yrs

Image chosen by user

Karolina i Darek


12yrs

Image chosen by user

Magdalena , Ksawery i Zbyszek


12yrs

End of content

No more pages to load