Dawid Wójcik

This was published in the following publications on 12.08.2014:
Dziennik Polski

<p><em>„Nie umiera ten, kto trwa</em><br /><em>w pamięci i w sercach”.</em></p>
<h4>ś†p<br />DAWID WÓJCIK</h4>
<p>Najukochańszy Syn, Brat i Wnuk</p>
<p>Absolwent Szkoły Muzycznej<br />im. M. Karłowicza w Krakowie,<br />Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie<br />i Edinburg Napier University w Szkocji.</p>
<p>Zginął śmiercią tragiczną dnia 17 lipca 2014 roku<br />w wieku 29 lat w Szwajcarii.</p>
<p>Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się<br />na cmentarzu Rakowickim<br />mszą świętą o godzinie 13.40<br />w czwartek, dnia 14 sierpnia 2014 roku,</p>
<p>o czym zawiadamiają<br />pogrążeni w głębokim bólu</p>
<p>Rodzice, Siostra i Brat</p>

„Nie umiera ten, kto trwa
w pamięci i w sercach”.

ś†p
DAWID WÓJCIK

Najukochańszy Syn, Brat i Wnuk

Absolwent Szkoły Muzycznej
im. M. Karłowicza w Krakowie,
Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie
i Edinburg Napier University w Szkocji.

Zginął śmiercią tragiczną dnia 17 lipca 2014 roku
w wieku 29 lat w Szwajcarii.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się
na cmentarzu Rakowickim
mszą świętą o godzinie 13.40
w czwartek, dnia 14 sierpnia 2014 roku,

o czym zawiadamiają
pogrążeni w głębokim bólu

Rodzice, Siostra i Brat

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

pamiętamy


11yrs

Image chosen by user

DAWIDKU-​JES​TEŚ Z NAMI ZAWSZE


11yrs

Image chosen by user

Kochamy Cię i modlimy,​cio​cia A


11yrs

Image chosen by user

KOCHAMY CIĘ DAWIDKU !!!!


11yrs

Image chosen by user

Pamiętam.


11yrs

Image chosen by user

KOCHAM CIĘ SYNU !!!!


11yrs

Image chosen by user

H.J ODOMIRSCY


11yrs

Image chosen by user

KOCHAM CIĘ SYNU !!!!


11yrs

Image chosen by user

Dawidku kochamy Cię !!!!


11yrs

Image chosen by user

Mój Najdroższy Dawidku!!! mama


11yrs

Image chosen by user

Pamiętam. -M


11yrs

Image chosen by user

DAWID Pamiętamy !!!!!!


11yrs

Image chosen by user

wujek


11yrs

Image chosen by user

tak trudno Synu żyć by przeżyć


11yrs

Image chosen by user

Kocham Cię...


11yrs

Image chosen by user

MONIKA GAJDA


11yrs

Image chosen by user

SYLWIA


11yrs

Image chosen by user

BOGUSIA


11yrs

Image chosen by user

KOCHAM CIĘ SYNU !!!! - mama


11yrs

Image chosen by user

Małgorzata Madej


11yrs

Image chosen by user

Kocham Cię Dawidku - Babcia


11yrs

Image chosen by user

Rodzina Turskich


11yrs

Image chosen by user
<p>PODZIĘKOWANIE</p> <p><strong><em>LUDZIE, KTÓRYCH KOCHAMY, ZOSTAJĄ NA ZAWSZE BO ZOSTAWILI TRWAŁE ŚLADY W NASZYCH SERCACH</em></strong></p> <p><strong><em>TRZEBA PRZEŻYĆ BÓL - BY OPISAĆ CIERPIENIE,</em></strong></p> <p><strong><em>TRZEBA NAJPIERW UMRZEĆ- BY ROZPOCZĄĆ ŻYĆ</em></strong></p> <p>Serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy byli z nami i są w tak bolesnych dla nas chwilach, okazując tak wiele serca i życzliwości, dzieląc z nami ten ogromny ból po stracie<strong> NASZEGO UKOCHANEGO</strong> <strong>SYNA DAWIDA. </strong></p> <p>Podziękowania za udział w Mszy Św. , która odbyła się w Wurzburgu w dniu 16 listopada, szczególnie za piękną oprawę muzyczną.</p> <p>Msze Św. w intencji Naszego Ukochanego Syna Dawida odbędą się:</p> <p>-w dniu 17 grudnia o godz.17 w Kościele pw. Narodzenia NMP w Zielonach,</p> <p>-w dniu 26 grudnia o godz. 9.00 w Kaplicy na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie.</p> <p>Wyrazy wdzięczności składamy Wszystkim, którzy łączą się z nami w modlitwie za <strong>NASZEGO UKOCHANEGO SYNA DAWIDA.</strong></p> <p><em>Rodzice</em></p>


11yrs

Image chosen by user
<p>DO CIEBIE SYNU !</p> <p>Smutno mi i obco</p> <p>Drzewa jakby inne rosną</p> <p>A ciszy już</p> <p>nie zmąci nic.</p> <p>Synu,</p> <p>wołam ciągle Twoje imię</p> <p>i znowu jesteś przy mnie</p> <p>jak za dawnych chwil.</p> <p>To nieprawda, Synu!!!</p> <p>Tak nie miało być!!!</p> <p>Więc dziś się trochę skarżę</p> <p>bo żal mi Twoich marzeń,</p> <p>młodzieńczych pięknych dni.</p> <p>Jeśli Synu możesz, to przyjdź</p> <p>i otrzyj moje łzy.</p> <p>Otul ciepłem Twoich rąk</p> <p>i usiądźmy znów</p> <p>na ławce</p> <p>w najpiękniejszych ogrodach świata.</p> <p>I znów będzie świt</p> <p>a ja w sercu ciągle Cię kołyszę</p> <p>list do Ciebie piszę</p> <p>smutny jak ta noc.</p> <p>A ty Synu śpij</p> <p>słodko śnij</p> <p>bo noc taka długa.</p>


11yrs

End of content

No more pages to load