Dawid Wójcik

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.08.2014
Dziennik Polski

<p><em>„Nie umiera ten, kto trwa</em><br /><em>w pamięci i w sercach”.</em></p>
<h4>ś†p<br />DAWID WÓJCIK</h4>
<p>Najukochańszy Syn, Brat i Wnuk</p>
<p>Absolwent Szkoły Muzycznej<br />im. M. Karłowicza w Krakowie,<br />Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie<br />i Edinburg Napier University w Szkocji.</p>
<p>Zginął śmiercią tragiczną dnia 17 lipca 2014 roku<br />w wieku 29 lat w Szwajcarii.</p>
<p>Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się<br />na cmentarzu Rakowickim<br />mszą świętą o godzinie 13.40<br />w czwartek, dnia 14 sierpnia 2014 roku,</p>
<p>o czym zawiadamiają<br />pogrążeni w głębokim bólu</p>
<p>Rodzice, Siostra i Brat</p>

„Nie umiera ten, kto trwa
w pamięci i w sercach”.

ś†p
DAWID WÓJCIK

Najukochańszy Syn, Brat i Wnuk

Absolwent Szkoły Muzycznej
im. M. Karłowicza w Krakowie,
Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie
i Edinburg Napier University w Szkocji.

Zginął śmiercią tragiczną dnia 17 lipca 2014 roku
w wieku 29 lat w Szwajcarii.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się
na cmentarzu Rakowickim
mszą świętą o godzinie 13.40
w czwartek, dnia 14 sierpnia 2014 roku,

o czym zawiadamiają
pogrążeni w głębokim bólu

Rodzice, Siostra i Brat

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo tęsknię

Ja


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
W naszych sercach wciaż żyjesz... Mijają kolejne Twoje urodziny tutaj bez Ciebie, świętuj w Niebie Aniele .

Natalia Michniewska (Banasik)


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a nam nadzieję na spotkanie. [*]

Natalia Michniewska ( Banasik )


6 l

Modlimy się do Pana w Niebie abyśmy godni kiedyś dołączyli do Ciebie. Świętuj swe świeto w Niebie Aniele [*]

Natalia Michniewska ( Banasik)


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Byłeś naszego życia ozdobą a tak wcześnie rozłączył nas Bóg z Tobą. Modlimy się do Pana w Niebie, abyśmy godni kiedyś dołączyli do Ciebie. R I P Dawid [*]

Natalia Michniewska ( Banasik)


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>KOCHANY DAWIDKU, i znów puste miejsce przy wigilijnym stole.... .nie łatwo żyć jest wspomnieniami.... zostawiłeś Dawidku nie tylko smutek ale i wielką miłość do Ciebie.Dziś w ten wigilijny wieczór łączymy się wszyscy z TOBĄ w modlitwie.https://​y​outu.be/ZpGC7zKq7lI</p>

Barbara i Wiesław Wójcik


8 l

<p>SYNU, NAJDROŻSZY DAWIDKU!!!! Czy wiesz, ile w nas tęsknoty</p><p>w nas bliskich.</p><p>Tu TAM, my TU</p><p>Więc proszę Synu wracaj już z tej dalekiej podróży</p><p>Niech ona snem wreszcie się stanie !!!!</p><p>Wracaj Dawidku, tak bardzo Cię proszę</p><p>Wróć już!!!!</p>

Barbara i Wiesław Wójcik


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><span>"Pokój Ci wieczny w cichej krainie, </span></p><p><span>Gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie płynie,</span></p><p><span> Gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci wieczny. „</span></p><p>Wciąż o Tobie myślimy, tęsknimy, kochamy i modlimy się. </p>

Natalia Michniewska ( Banasik)


8 l

<p><strong><em>Wieczny odpoczynek</em></strong></p>

Małgorzata Madej


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
W wielkiej miłości do CIEBIE DAWIDKU!


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
DO CIEBIE..TAK TĘSKNIĘ,​WYCIĄGAM BEZWIEDNIE BEZRADNIE JAK NOC MOJE RĘCE. DOSIĘGNĄĆ CHCĘ TWOICH RĄK..NIE UMIĘ SŁOWAMI WYRAZIĆ TĘSKNOTY


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
ŁĄCZYMY SIĘ W MODLITWIE I W WIELKIEJ MIŁOŚCI DO CIEBIE SYNU.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
JESTEŚ W NASZYCH SERCACH,​KOCHAMY CIĘ.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dawidusiu Kochany -MOJE SERCE! Wraz z Twoim odejściem moje serce rozbiło się na kawałki.​Gdyby można było cofnąć czas....​Gdyby można było wrócić życie...​Twoje piękno,Twoją mądrość,​Twoją wrażliwość..​Gdybyś tu był..choć na chwilę


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
KOCHAMY, PAMIĘTAMY, JESTEŚMY W MODLITWIE


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
KOCHAMY,​PAMIĘTAMY JESTEŚMY


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
KOCHAM CIĘ SYNU MÓJ NAJDROŻSZY DAWIDKU


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
TYLE PIĘKNYCH MARZEŃ MIAŁEŚ, TYLE NIESPEŁNIONY​CH PRAGNIEŃ.. GDY SŁYSZYSZ SERCA MEGO WOŁANIE PRZYJDŹ, PRZYTUL UKÓJ ME CIERPIENIE..​.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
DZIŚ SĄ TWOJE DAWIDKU URODZINY!!! lecz CIEBIE SYNU tu nie ma ... Jak złożyć życzenia dziś TOBIE mam? Tylko modlitwą do nieba bram... Jak widzieć Twych oczu blask? Jak poczuć obecność Twą mam? Tęsknota rani serce, łza cicho płynie


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
DZIŚ SĄ TWOJE DAWIDKU URODZINY!!! lecz CIEBIE SYNU tu nie ma ... Jak złożyć życzenia dziś TOBIE mam? Tylko modlitwą do nieba bram... Jak widzieć Twych oczu blask? Jak poczuć obecność Twą mam? Tęsknota rani serce, łza cicho płynie


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziś urodziny swe świętujesz w Niebie a my tu na ziemi prezenty mamy dla Ciebie. Znów tu wchodzę aby być bliżej Ciebie.​Natalia


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pomimo tego, że nie ma Cię już z nami wciąż o Tobie myślimy i Cie Kochamy.​Bardzo DZIĘKUJĘ RODZINIE, za dołożenie starań w wychowanie DAWIDA, bo był WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM, który na zawsze wpisał się w serca i pamięć kochających go osób.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
TĘSKNIĘ! TĘSKNIĘ ZA TOBĄ DNIAMI NOCAMI .... GDYBYŚ TU BYŁ... CHOĆ NA CHWILĘ.... GDYBYŚ CHOĆ NA CHWILĘ BYŁ BLISKO... PROSTSZE BY BYŁO ŻYCIE ... PROSTSZE BY BYŁO WSZYSTKO....


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Najdroższy Dawidku, wielki ból, rozpacz ... i wielka łączność z Tobą Synu. KOCHAMY CIĘ!!!


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia