Dawid Wójcik

This was published in the following publications on 12.08.2014:
Dziennik Polski

<p><em>„Nie umiera ten, kto trwa</em><br /><em>w pamięci i w sercach”.</em></p>
<h4>ś†p<br />DAWID WÓJCIK</h4>
<p>Najukochańszy Syn, Brat i Wnuk</p>
<p>Absolwent Szkoły Muzycznej<br />im. M. Karłowicza w Krakowie,<br />Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie<br />i Edinburg Napier University w Szkocji.</p>
<p>Zginął śmiercią tragiczną dnia 17 lipca 2014 roku<br />w wieku 29 lat w Szwajcarii.</p>
<p>Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się<br />na cmentarzu Rakowickim<br />mszą świętą o godzinie 13.40<br />w czwartek, dnia 14 sierpnia 2014 roku,</p>
<p>o czym zawiadamiają<br />pogrążeni w głębokim bólu</p>
<p>Rodzice, Siostra i Brat</p>

„Nie umiera ten, kto trwa
w pamięci i w sercach”.

ś†p
DAWID WÓJCIK

Najukochańszy Syn, Brat i Wnuk

Absolwent Szkoły Muzycznej
im. M. Karłowicza w Krakowie,
Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie
i Edinburg Napier University w Szkocji.

Zginął śmiercią tragiczną dnia 17 lipca 2014 roku
w wieku 29 lat w Szwajcarii.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się
na cmentarzu Rakowickim
mszą świętą o godzinie 13.40
w czwartek, dnia 14 sierpnia 2014 roku,

o czym zawiadamiają
pogrążeni w głębokim bólu

Rodzice, Siostra i Brat

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Bardzo tęsknię

Ja


2yrs

Image chosen by user
W naszych sercach wciaż żyjesz... Mijają kolejne Twoje urodziny tutaj bez Ciebie, świętuj w Niebie Aniele .

Natalia Michniewska (Banasik)


6yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a nam nadzieję na spotkanie. [*]

Natalia Michniewska ( Banasik )


6yrs

Modlimy się do Pana w Niebie abyśmy godni kiedyś dołączyli do Ciebie. Świętuj swe świeto w Niebie Aniele [*]

Natalia Michniewska ( Banasik)


7yrs

Image chosen by user
Byłeś naszego życia ozdobą a tak wcześnie rozłączył nas Bóg z Tobą. Modlimy się do Pana w Niebie, abyśmy godni kiedyś dołączyli do Ciebie. R I P Dawid [*]

Natalia Michniewska ( Banasik)


7yrs

Image chosen by user
<p>KOCHANY DAWIDKU, i znów puste miejsce przy wigilijnym stole.... .nie łatwo żyć jest wspomnieniami.... zostawiłeś Dawidku nie tylko smutek ale i wielką miłość do Ciebie.Dziś w ten wigilijny wieczór łączymy się wszyscy z TOBĄ w modlitwie.https://​y​outu.be/ZpGC7zKq7lI</p>

Barbara i Wiesław Wójcik


8yrs

<p>SYNU, NAJDROŻSZY DAWIDKU!!!! Czy wiesz, ile w nas tęsknoty</p><p>w nas bliskich.</p><p>Tu TAM, my TU</p><p>Więc proszę Synu wracaj już z tej dalekiej podróży</p><p>Niech ona snem wreszcie się stanie !!!!</p><p>Wracaj Dawidku, tak bardzo Cię proszę</p><p>Wróć już!!!!</p>

Barbara i Wiesław Wójcik


8yrs

Image chosen by user
<p><span>"Pokój Ci wieczny w cichej krainie, </span></p><p><span>Gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie płynie,</span></p><p><span> Gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci wieczny. „</span></p><p>Wciąż o Tobie myślimy, tęsknimy, kochamy i modlimy się. </p>

Natalia Michniewska ( Banasik)


8yrs

<p><strong><em>Wieczny odpoczynek</em></strong></p>

Małgorzata Madej


8yrs

Image chosen by user
W wielkiej miłości do CIEBIE DAWIDKU!


8yrs

Image chosen by user
DO CIEBIE..TAK TĘSKNIĘ,​WYCIĄGAM BEZWIEDNIE BEZRADNIE JAK NOC MOJE RĘCE. DOSIĘGNĄĆ CHCĘ TWOICH RĄK..NIE UMIĘ SŁOWAMI WYRAZIĆ TĘSKNOTY


8yrs

Image chosen by user
ŁĄCZYMY SIĘ W MODLITWIE I W WIELKIEJ MIŁOŚCI DO CIEBIE SYNU.


8yrs

Image chosen by user
JESTEŚ W NASZYCH SERCACH,​KOCHAMY CIĘ.


8yrs

Image chosen by user
Dawidusiu Kochany -MOJE SERCE! Wraz z Twoim odejściem moje serce rozbiło się na kawałki.​Gdyby można było cofnąć czas....​Gdyby można było wrócić życie...​Twoje piękno,Twoją mądrość,​Twoją wrażliwość..​Gdybyś tu był..choć na chwilę


8yrs

Image chosen by user
KOCHAMY, PAMIĘTAMY, JESTEŚMY W MODLITWIE


9yrs

Image chosen by user
KOCHAMY,​PAMIĘTAMY JESTEŚMY


9yrs

Image chosen by user
KOCHAM CIĘ SYNU MÓJ NAJDROŻSZY DAWIDKU


9yrs

Image chosen by user
TYLE PIĘKNYCH MARZEŃ MIAŁEŚ, TYLE NIESPEŁNIONY​CH PRAGNIEŃ.. GDY SŁYSZYSZ SERCA MEGO WOŁANIE PRZYJDŹ, PRZYTUL UKÓJ ME CIERPIENIE..​.


9yrs

Image chosen by user
DZIŚ SĄ TWOJE DAWIDKU URODZINY!!! lecz CIEBIE SYNU tu nie ma ... Jak złożyć życzenia dziś TOBIE mam? Tylko modlitwą do nieba bram... Jak widzieć Twych oczu blask? Jak poczuć obecność Twą mam? Tęsknota rani serce, łza cicho płynie


9yrs

Image chosen by user
DZIŚ SĄ TWOJE DAWIDKU URODZINY!!! lecz CIEBIE SYNU tu nie ma ... Jak złożyć życzenia dziś TOBIE mam? Tylko modlitwą do nieba bram... Jak widzieć Twych oczu blask? Jak poczuć obecność Twą mam? Tęsknota rani serce, łza cicho płynie


9yrs

Image chosen by user
Dziś urodziny swe świętujesz w Niebie a my tu na ziemi prezenty mamy dla Ciebie. Znów tu wchodzę aby być bliżej Ciebie.​Natalia


9yrs

Image chosen by user
Pomimo tego, że nie ma Cię już z nami wciąż o Tobie myślimy i Cie Kochamy.​Bardzo DZIĘKUJĘ RODZINIE, za dołożenie starań w wychowanie DAWIDA, bo był WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM, który na zawsze wpisał się w serca i pamięć kochających go osób.


9yrs

Image chosen by user
TĘSKNIĘ! TĘSKNIĘ ZA TOBĄ DNIAMI NOCAMI .... GDYBYŚ TU BYŁ... CHOĆ NA CHWILĘ.... GDYBYŚ CHOĆ NA CHWILĘ BYŁ BLISKO... PROSTSZE BY BYŁO ŻYCIE ... PROSTSZE BY BYŁO WSZYSTKO....


9yrs

Image chosen by user
Najdroższy Dawidku, wielki ból, rozpacz ... i wielka łączność z Tobą Synu. KOCHAMY CIĘ!!!


9yrs

End of content

No more pages to load