Jan Maria Wójcicki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.01.2014
Polska The Times
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.01.2014
Polska The Times
Z ogromnym smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci
prof. dr. hab. inż.
Jana Marii Wójcickiego
Dyrektora Instytutu Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN w Warszawie.
Pioniera telemedycyny i wielu zastosowań nowoczesnych technologii w diabetologii.
Żegnamy wieloletniego przyjaciela polskiej diabetologii,
współtwórcę wielu diabetologicznych projektów naukowych,
wybitnego uczonego cieszącego się międzynarodowym autorytetem i sławą,
znakomitego wykładowcę i nauczyciela,
człowieka głęboko oddanego poprawie losu chorych na cukrzycę.
Rodzinie, Bliskim i Współpracownikom Pana Profesora
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Prezes, Zarząd Główny i członkowie
Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia