Magdalena Bezubka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.04.2009
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.04.2009
Nowa Trybuna Opolska
Z żalem i smutkiem żegnamy naszą stażystkę MAGDALENĘ BEZUBKĘ Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Przyjaciołom Składają Kierownictwo i Pracownicy Urzędu Miejskiego w Kluczborku.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
dd
17 l
Konrad Kuberski
17 l
czytelnik
17 l
zawsze bedziesz w moim sercu
17 l
czytelniczka
17 l
czytlnik
17 l
Sabina Wesoła- Szymczyszyn
17 l
Grażyna Janik
17 l
znajoma
17 l