Jan Walukiewicz

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.02.2010
Głos Wielkopolski

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 25 lutego 2010 r.
po długiej i ciężkiej chorobie odszedł od nas kochany
mąż, ojciec, teść, brat, szwagier, wujek i ukochany dziadek Jasieńko
ś + p
Jan Walukiewicz
Sybirak
Pożegnanie odbędzie się we wtorek, 2 marca br. o godzinie 13.30 na cmentarzu
przy ul. Nowina.
Msza pogrzebowa odprawiona zostanie tego samego dnia o godzinie 12.15
w kościele św. Jerzego przy ul. Swoboda.
Pogrążona w smutku
żona z rodziną

Plaża

Wieczny odpoczynek w cichej krainie,
gdzie ból nie sięga i łza nie płynie.
Pogrążeni w smutku zawiadamiamy, że żegnamy naszego kochanego
kuzyna i ukochanego wujka
ś + p
Jan Walukiewicz
Członek Związku Sybiraków
odznaczony Odznaką Honorową Sybiraka
Pozostaniesz w naszych sercach, Wujku
Hanna i Jerzy Kuczyńscy z Mamą
Andrzej i Monika z Kasią
700295

Z wielkim smutkiem przyjąłem wiadomość, że 25 lutego 2010 roku
zmarł mój Przyjaciel
ś + p
Jan Walukiewicz
Sybirak
Jego Żonie Lidce
przekazuję wyrazy głębokiego żalu i współczucia
Aleksander Gorzaniak

Z głębokim smutkiem zawiadamiam,
że w dniu 25.02.2010 r. odszedł po długich cierpieniach
nasz kochany ojciec, teść i dziadek
ś_ p
Jan Walukiewicz
Msza św. odprawiona zostanie 2.03.2010 r. o godz. 12.15
w kościele św. Jerzego, ul. Swoboda.
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się tego samego dnia
o godz. 13.30 na cmentarzu przy ul. Nowina
W żalu pogrążony
Syn z rodziną

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Szanowni Państwo, czy śp. Pan Jan Walukiewicz był zesłany do obwodu wołogodzkiego? Jeśli tak, to znaczy, że On i jego bliscy przebywali tam razem z moją rodziną. Bardzo proszę o kontakt. Małgorzata, mail: gosia117@op.pl

Małgorzata


5 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia