Edward Wilczak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.11.2014
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.11.2014
Echo Dnia
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci EDWARDA WILCZAKA długoletniego pracownika Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach. Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia Bożentyna Pałka-Koruba Wojewoda Świętokrzyski Grzegorz Dziubek Wicewojewoda Świętokrzyskim Maria Szydłowska Dyrektor Generalny ŚUW wraz z pracownikami urzędu.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia