Felicja Gwincińska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.10.2013
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.10.2013
Express Bydgoski
Z ogromnym żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp. Felicji Gwincińskiej
Honorowej Obywatelki Miasta Bydgoszczy wieloletniej
działaczki samorządowej Pani Felicja Gwincińska była Radną Miasta Bydgoszczy pięciu kadencji, Przewodniczącą Rady Miasta w latach 1998-2006, Wicewojewodą Bydgoskim, wieloletnim Prezesem Towarzystwa Muzycznego im. I. J. Paderewskiego, pomysłodawczynią
„obiadów czwartkowych” w Ostromecku, delegatem Bydgoszczy w Związku Miast Nadwiślańskich, oddanym pedagogiem. Toruń żegna niezwykle szacowną obywatelkę Bydgoszczy. Wyrazy szczerego współczucia Rodzinie, Przyjaciołom i Współpracownikom
składają Marian Frąckiewicz Michał Zaleski Przewodniczący Prezydent Rady Miasta Torunia Miasta Torunia
.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia