Irena Górska

This was published in the following publications on 28.11.2013:
Głos Wielkopolski

„...u Boga nam wybłagaj zdroje łask...”

Przeniknięci bólem informujemy,
że po miesięcznej szpitalnej walce,
26 listopada 2013 r. przestało bić
najwspanialsze i najsłodsze serce
Mamy, Teściowej, Babci, Cioci i Prababci

ś+p
Ireny Górskiej
z domu Duszyńskiej
lat 89

Msza żałobna odprawiona zostanie w piątek, 29 listopada 2013 r., o godz. 12.00
w Poznaniu w kaplicy cmentarnej przy ul. Bluszczowej (Dębiec).
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się po mszy świętej
o godz. 12.45 na miejscowym cmentarzu.

Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Mamusiu, znów Twoje Wszystkich Świętych i dla Ciebie Dzień Zadusznych. Na cmentarzach płomyki święcą, a pamięć taka gasnąca. I słów brak Twych dobrych. I wraz z deszczem płacz, Piotr


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, tak już jest i będzie, że każdy 26-ty jest Twój. Dziś mija kolejny. Przed 3-laty była nadzieja. Miałaś do domu wracać. A dziś my jesteśmy co raz bliżej Ciebie, P.


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, 3-lata temu śmiałaś się na swych imieninach, a teraz liście na Bluszczowej, na grób spadają i płacz. A na Wieniawskim, tak jakby Józia słychać.I tylko te łzy, P.


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, dzisiaj 26-ty i słów właściwych brakuje. A łzy płyną.I wielki, wielki żal, do czasu, który z Tobą tak szybko mi przeminął, P.


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu kochana, 92-lata minęło, gdy na świat przyszło dziecko płci żeńskiej, któremu na chrzcie dano imię: Irena. Nie doczekałaś dnia, by to usłyszeć. Zamiast urodzin masz znicze i moje łzy. Mamusiu.. P.


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, gdzieś mi uciekły słowa, a łzy nadal ciekną. Przeniosłem je na cmentarz, a tu pustka pozostała. Bez Ciebie nikt jej już nie wypełni, Piotr


9yrs

Image chosen by user
To było wczoraj Mamusiu.Twój dzień i Twoja miesięcznica​. Pusto i smutek, i łzy. Na Bluszczowej palą się znicze. Twoje i dla Ciebie, P.


10yrs

Image chosen by user
Mamusiu!Znów kwiecień i wiosna budzi się do życia.Czemu nie Ty? Znowu 26-ty i ciągle płyną łzy, Piotr


10yrs

Image chosen by user
Mamusiu, wczoraj na cmentarzu gwar-Wielka Sobota 26-ego, a dzisiaj znowu Wielkanoc, a Ciebie brak i tęsknota pozostaje, P.


10yrs

Image chosen by user
Mamusiu, dziś św. Józefa, a nikt nie pamięta. Ty i o swym bracie pamiętałaś i o mnie. W taki dzień jest więc żal ogromny i płacz, P.


10yrs

Image chosen by user
Mamusiu, kolejny 26-ty. Daty się powtarzają i słowa. Co raz trudniej opisać smutek, żal, tęsknotę i pustkę. Łzy płyną i Ciebie brak- Mamusiu, P.


10yrs

Image chosen by user
Choć dzień jak co dzień, to myśli Mamusiu ku Tobie biegną i łzy same do oczu się cisną. Wieczne odpoczywanie​.​..


10yrs

Image chosen by user
Mamusiu, kolejny 26-ty.Czas biegnie. Ciebie to już nie dotyka. Tobie towarzyszą: nasz płacz, żal, znicze na Bluszczowej, i wieczność, Piotr


10yrs

Image chosen by user
Mamusiu, 26-ty smutny jak zwykle. Na Bluszczowej znicze płoną dla Ciebie. Święta odchodzą, a brak Ciebie czuje się zawsze, Piotr


10yrs

Image chosen by user
Mamusiu, to już trzecie Boże Narodzenie, gdy opłatka nie łamiesz. Pustka, tylko wspomnienia, Twe kolędy i Twój głos gdzieś wysoko, smutna Gwiazdka, Piotr


10yrs

Image chosen by user
Mamusiu, to już 2-lata mija, jak w tę listopadową noc odeszłaś nagle. Łzy płyną- świeca płonie przed Twym portretem.​Ciemność taka sama, a żal ogromny, Piotr


10yrs

Image chosen by user
Jurek


10yrs

Image chosen by user
Mamusiu, dziś Wszystkich Świętych- Twoje święto i radość przez łzy, P.


10yrs

Image chosen by user
Mamusiu, pamiętam. Dziś znowu 26-ty i myśli smutne-​jesienne, P.


10yrs

Image chosen by user
Mamusiu, dziś 26-ty i myśli smutku pełne biegną tam gdzie jesteś, daleko, daleko, pośród chmur, gdzie brzmi wciąż Twych słów echo, Piotr


10yrs

Image chosen by user
Mamusiu, dzisiaj Twoje imieniny, a Ty gdzieś w górze- bez rodziny i deszczu łzy posyłasz w swoje święto. Tęsknie za Twym śmiechem Mamo, Piotr


10yrs

Image chosen by user
Mamusiu, minął kolejny miesiąc. Na Bluszczowej jesień i łzy. "Wybłagaj zdroje łask", Piotr


10yrs

Image chosen by user
Jurek


10yrs

Image chosen by user
Mamusiu, gdybyś z nami była, świętowała byś dzisiaj 91 swych lat. A tak bardzo Ciebie brak i są łzy, i smutek zamiast radości, Piotr


10yrs

End of content

No more pages to load