Henryk Wosik

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.10.2014
Gazeta Pomorska

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że 26. października 2014 roku odszedł od nas ukochany Brat, Szwagier i Wujek śp. Henryk Wosik Wyrazy głębokiego współczucia Żonie Justynie oraz Córkom Monice i Asi składa Siostra Marysia z Rodziną KOŚCIELEC GDAŃSK SŁUPSK

Plaża
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 26 października 2014 roku zmarł kochany Mąż, Ojciec i Teść</p>
<h4>śp. Henryk Wosik lat 62</h4>
<p>Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 30.10.2014 r. o godz. 10.30 w kościele parafii pw. Św. Anny w Liszkowie. Po mszy św. ceremonia pogrzebowa na cmentarzu parafialnym.</p>
<p>Pogrążona w smutku ŻONA z RODZINĄ</p>

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tęsknię Tatusiu...

Monika


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Rodzina


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Basia, Gienek, Ania i Aniela


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
córka Asia i zięć Marek


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

żona Justyna


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Asia i Marek


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Basia i Gienek


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

zespół Gino Rossi


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kinga Puzacz


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania Krajnik


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Patrycja Kulpińska


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>.. dla taty - Asia i Monia</p> <p><span>Dzisiaj piszę do Ojca mojego </span></p> <p><span>najprawdziwszego,​ko​chanego</span></p> <p><span>chcę być bliżej Ciebie </span><br /><span>choć wiem,że jesteś w niebie </span><br /><span>stoję tu przy Twoim grobie </span><br /><span>zagłębiam się w myślach o Tobie </span><br /><span>i o prawdziwej wiośnie </span><br /><span>gdy ptaki zaśpiewają radośnie </span><br /><span>póżniej zacznie się ciepłe lato </span><br /><span>tak,tak,kolejne i bez Ciebie - tato </span><br /><span>kwiaty zakwitną bez Twojego wzroku </span><br /><span>i dlatego ogród straci na uroku </span><br /><span>to Ty dla mnie byłeś całym światem </span><br /><span>wiosną,zimą,jesienią i latem </span><br /><span>teraz piszę listy do Ciebie </span><br /><span>choć Twój adres jest w niebie </span><br /><span>podczas snu czekam odwiedzin Twoich </span><br /><span>by zatrzymać Twą postać w oczach moich </span><br /><span>Ty wiesz co to ból i przymus rozstania </span><br /><span>szkoda mojego gadania </span><br /><span>nie takie były nasze oczekiwania </span><br /><span>gwiazdy na niebie utworzyły korytarze </span><br /><span>a ta jedna,najważniejsza drogę Ci wskaże </span><br /><span>Twój nowy świat jest tak bardzo daleki.... </span><br /><span>niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy - na wieki...</span></p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

B.i H. Pochylscy


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

zięć Marek


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>..dla męża</p> <p><em>....</em></p> <p style=""><span><span><span><em>Jeszcze wczoraj razem</em></span></span></span><br /><span><span><span><em>wspólne marzenia i plany</em></span></span></span><br /><span><span><span><em>dziś samotna droga przede mną</em></span></span></span><br /><span><span><span><em>bez Ciebie kochany</em></span></span></span><br /><span><span><span><em>Snuję się po domu </em></span></span></span><br /><span><span><span><em>jak cień z kąta w kąt</em></span></span></span><br /><span><span><span><em>kroki echem odbite od ściany</em></span></span></span><br /><span><span><span><em>dotykam Twych rzeczy</em></span></span></span><br /><span><span><span><em>tyle wspomnień z nimi związanych</em></span></span></span><br /><span><span><span><em>tyle spraw niedokończonych</em></span></span></span><br /><span><span><span><em>Twarz łzami zalana</em></span></span></span><br /><span><span><span><em>w sercu ból nie do opisania</em></span></span></span><br /><span><span><span><em>Dlaczego?</em></span></span></span><br /><span><span><span><em>Dlaczego odszedłeś tak nagle</em></span></span></span><br /><span><span><span><em>zostawiając pustkę i żal</em></span></span></span><br /><span><span><span><em>jeszcze nie pora była na Ciebie</em></span></span></span><br /><span><span><span><em>lecz Bóg był innego zdania</em></span></span></span><br /><span><span><span><em>przygotował miejsce w niebie</em></span></span></span><br /><span><span><span><em>i zabrał Cię do siebie</em></span></span></span><br /><span><span><span><em>Mnie zostało tylko wspomnienie</em></span></span></span><br /><span><span><span><em>wspólnie spędzonych lat...<br /></em></span></span></span><em>Żegnaj na zawsze kochanie...</em><br /></p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Córka Asia..


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

córka Monika, Michał i Maja


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Twoja Justyna ..


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

A.G.Lipinscy


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

spoczywaj w pokoju


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jola Dawid


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Halina i Marian Kinal z Liszk.


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia