Elżbieta Długołęcka-Bellini

This was published in the following publications on 09.12.2009:
Dziennik Łódzki

W dniu 27 listopada 2009 r. zmarła nasza ukochana Córka, Mama i Siostra
Ś.+P.
Elżbieta Długołęcka-Bellini
Pogrzeb odbędzie się 10 grudnia br. (czwartek) o godz. 13.00 na cmentarzu Mania przy ul. Solec 11.
Mama, Dzieci i Rodzeństwo

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Modlę się, Elu, za Twoje wieczne szczęście w niebie, domu Boga Ojca.

J.Gajewska


3yrs

Image chosen by user
J.Gajewska


10yrs

Image chosen by user
J.Gajewska


10yrs

Image chosen by user

Malinowscy


15yrs

Image chosen by user

Joanna Gajewska


16yrs

Image chosen by user
<p>Żegnaj Elu !</p> <p>Była piękną kobietą. Mogła jeszcze żyć. To straszne ,gdy dziecko umiera przed matką . To nienaturalne. Obyś Elu zaznała szczęścia w życiu wiecznym. Módlmy się za to .</p>


16yrs

Image chosen by user

Joanna Gajewska


16yrs

<p>Wyrazy współczucia</p> <p><strong>Bardzo współczuję całej rodzinie</strong>. Szczególnie Tobie , Dominiko , Grażynie ,Jarkowi i Sylwii. Dziś dopiero dowiedziałam się o śmierci Eli i nie mogę ochłonąć ze zdumienia . Przecież miała dopiero 61 lat. Mogła żyć ... Tyle jeszcze lat było przed nią . Istota tak szalenie wrażliwa , niespełniona .Z trudem znosiła szarą codzienność .Ona ją niszczyła . Poznałam Elę w 1985 roku. Gościła mnie w Bergamo parę miesięcy. Pozdrawiam całą rodzinę , także "małego Bubu"-Dario.Kłaniam się Mamie Eli .Wiem ,co Pani czuje ,bo moja Mama pochowała 5 lat temu mojego brata. Dziś i ona nie żyje ...Pamiętam ,że Ela była do Pani podobna . Pozostaje modlić się za Jej szczęście w Wieczności . J. Gajewska</p>


16yrs

Image chosen by user

Joanna Gajewska


16yrs

End of content

No more pages to load