Aleksandra Kwiatkowska-Kościelska

This was published in the following publications on 19.12.2014:
Nowosci

<p><em>&quot;Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać, Byłabyś z nami&quot;</em></p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 17.12.2014 r. odeszła od nas opatrzona Sakr. Św. nasza najdroższa Mamusia, Babcia, Prababcia, Siostra i Ciocia</p>
<h4>śp. Aleksandra Kwiatkowska-Kościelska</h4>
<p>lat 86</p>
<p>Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 20.12.2014 r. o godz. 9.15 w Domu Pogrzebowym &quot;SOTOR&quot; przy ul. Poznańskiej 6/8. Msza Św. żałobna o godz. 10.00 w kościele p.w. Św. Piotra i Pawła. Pogrzeb na nowym Cmentarzu przy ul. Poznańskiej.</p>
<p>Pogrążona w smutku RODZINA</p>
<p>Bus po Mszy Św. przy kościele.</p>

"Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać, Byłabyś z nami"

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 17.12.2014 r. odeszła od nas opatrzona Sakr. Św. nasza najdroższa Mamusia, Babcia, Prababcia, Siostra i Ciocia

śp. Aleksandra Kwiatkowska-Kościelska

lat 86

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 20.12.2014 r. o godz. 9.15 w Domu Pogrzebowym "SOTOR" przy ul. Poznańskiej 6/8. Msza Św. żałobna o godz. 10.00 w kościele p.w. Św. Piotra i Pawła. Pogrzeb na nowym Cmentarzu przy ul. Poznańskiej.

Pogrążona w smutku RODZINA

Bus po Mszy Św. przy kościele.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Tomasz pacholski


11yrs

Image chosen by user
<p>BABCIU</p> <p>KOCHANA BABCIU. BEDZIE NAM CIEBIE BRAKOWAC. TWOJEJ OSOBY, USMIECHU i RAD KTORE NAM DAWALAS..</p> <p>Tomek, Monika, Filip i Maja </p>


11yrs

End of content

No more pages to load