KAMIL KUREK

This was published in the following publications on 18.03.2014:
Gazeta Lubuska

<p><em>Nie pytamy Cię Boże dlaczego Go zabrałeś, ale dziękujemy za to, że nam Go dałeś</em></p>
<p>Pogrążeni w rozpaczy i bólu zawiadamiamy, że 15 marca 2014 r. odszedł od nas w wieku 21 lat nasz ukochany SYN</p>
<h4>śp. KAMIL KUREK</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 20 marca 2014 r. o godz. 12.30 na starym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze</p>
<p>Pogrążeni w żałobie rodzice z rodziną.</p>
<p>Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 8.00 w kościele pw. Ducha Świętego (kaplica).</p>

Nie pytamy Cię Boże dlaczego Go zabrałeś, ale dziękujemy za to, że nam Go dałeś

Pogrążeni w rozpaczy i bólu zawiadamiamy, że 15 marca 2014 r. odszedł od nas w wieku 21 lat nasz ukochany SYN

śp. KAMIL KUREK

Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 20 marca 2014 r. o godz. 12.30 na starym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze

Pogrążeni w żałobie rodzice z rodziną.

Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 8.00 w kościele pw. Ducha Świętego (kaplica).

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
A.


10yrs

Image chosen by user
siostra śp. Krzysia Sz.


10yrs

Image chosen by user
<p>Życie jest jak paląca świeczka.... wystarczy lekki podmuch wiatru, aby ją zgasić...</p> <blockquote> <p><span>Zaczynam wierzyć, że tak naprawdę to rodzice dostają swoje dzieci tu na ziemię tylko na chwilę, żeby mogli się nimi zaopiekować, wychować, zanim się usamodzielnią i zaczną żyć własnym życiem. Są nam tylko powierzone na chwilę. Tylko dlaczego, gdy Bóg stwarzał ten nasz świat nie uczynił go choć trochę doskonalszym, nie powinien zabierać rodzicom tak małych, większych i całkiem dużych, ale dalej dzieci. Przecież od Niego wszystko miało zależeć, nie pomyślał przy stwarzaniu świata przyjąć jakiś przyzwoity wiek do odchodzenia, przynajmniej zachować jakąś kolejność i porządek tego świata. Boże, nie przewidziałeś jak możesz skrzywdzić rodziców, jak mogą cierpieć, a jeszcze bardziej pokrzywdzone są nasze dzieci, nie oglądając tego świata, który stworzyłeś. Mam tylko nadzieję, że przynajmniej tam w niebie zapewniłeś im Boże jakieś boskie warunki, że mogą biegać na bosaka po niebieskich łąkach, pozwól im zrywać piękne kwiaty w Twoich zielonych ogrodach, cieszyć się jasnością Twojego światła, spać na pięknych, jedwabnych poduszeczkach utkanych przez Twoich aniołów z niebiańskich promyków. Niech aniołowie grają im najpiękniejsze melodie, niech anielskie kołysanki ukoją je do snu, lub w takt pięknej muzyki mogły biegać, bawić się i być szczęśliwe.</span><span> Boże, proszę opiekuj się teraz naszymi dziećmi, które powołałeś do siebie w tak młodym wieku, takie mądre i wyjątkowe, te które nam kiedyś wypożyczyłeś, powierzamy Ci je pod Twoją opiekę, daj im chwałę, radość i światło.</span></p> <p>.................... ..(,)<br />..........).........​​._'!/'_<br />.........(,)........​​.(""""")<br />......._'!/'_.•°*”~.​​.•°*”~.<br />.......(""""")... ŚWIATEŁKO PAMIĘCI<br />.•°*”~..•°*”~...DLA CIEBIE KAMILU<br />இڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿ​இڿڰۣڿஇNIECH PŁONIE</p> <p><em>Nie znałam Cibie Kamilu, ale jesteś mi bliski i modlę się za Twoją duszyczkę ponieważ sama straciłam w tragicznych okolicznościach w wieku 23 lat syna Krzysia. Bardzo mnie przytłacza śmierć tak młodych osób, ale wierzę w to bardzo, że jest Im tam po drugiej stronie lepiej niż nam, cierpiącym matkom tutaj na ziemi.</em></p> <p><em>Spoczywaj w pokoju - mama śp. Krzysia Szafranek<br /></em></p> </blockquote>


10yrs

Image chosen by user
A.


10yrs

Image chosen by user
Synku jestem z Tobą zawsze a szczególnie dzisiaj...​KOCHAM


11yrs

Image chosen by user
Każdy dzień bez Ciebie to ogromny ból. Twoja siostra wciąż powtarza ze kocha Ciebie najbardziej na świecie! My też....


11yrs

Image chosen by user
<p>Tej Miłości Nic Nie Pokona...</p> <p><strong>Moje serce Kamilku pękło i nie umiem go posklejać</strong></p> <p><strong>...I budzą się wspomnienia,</strong></p> <p><strong>A każdy dzień to ból..</strong></p> <p><strong>Bez Ciebie synku tak pusto...</strong></p>


11yrs

Image chosen by user

KamilNicNasN​ieRozdzieli- mama


11yrs

Image chosen by user

brakuje nam Ciebie, AgataZuza


11yrs

Image chosen by user

czmil dariusz


11yrs

Image chosen by user

(*)


11yrs

Image chosen by user

Agnieszka S.


11yrs

Image chosen by user

monika...


11yrs

Image chosen by user

D.


11yrs

Image chosen by user

Mama zmarlego dziecka


11yrs

Image chosen by user

Agnieszka


11yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


11yrs

Image chosen by user

mama nastolatka


11yrs

Image chosen by user

Ewa


11yrs

Image chosen by user

Tęsknimy bardzo! Agata i Zuzia


11yrs

Image chosen by user

Cieżko bez Ciebie Agata i Zuza


11yrs

Image chosen by user

Nie wierze...


11yrs

Image chosen by user

mama koleżanki


11yrs

Image chosen by user

nieznajoma matka


11yrs

End of content

No more pages to load