Panu Edwardowi Wojtalikowi
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.04.2013
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.04.2013
Głos Koszaliński
„Nie odchodzi się tak naprawdę i zupełnie, bo mimo wszystko - pozostaje się w czyjejś pamięci i czyimś czekaniu.” Wyrazy głębokiego współczucia i żalu Panu Edwardowi Wojtalikowi Burmistrzowi Bobolic w latach 1994-1998 byłemu staroście koszalińskiemu i posłowi na Sejm RP z powodu śmierci ŻONY składają Burmistrz Bobolic Mieczysława Brzoza wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Bobolicach oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Bobolicach Zdzisław Czarnecki wraz z Radnymi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia