Bogusław Warbiński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.09.2014
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.09.2014
Dziennik Polski
31 sierpnia 2014 r. zmarł nasz Kolega i Przyjaciel
ś†p
BOGUSŁAW WARBIŃSKI
W latach 1959 - 1963 połączyła nas wspólna nauka
w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Długosza
w Nowym Sączu.
Był to równocześnie okres rodzenia się koleżeństwa i przyjaźni
- uczuć, które pozostały na całe życie.
Dzisiaj kiedy przychodzi nam się pożegnać,
zapamiętamy Cię Bogusiu
jako kolegę pełnego pogody ducha i tolerancji.
Koledzy z klasy XI C
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia