STANISŁAW SZURYGA

This was published in the following publications on 23.12.2013:
Gazeta Lubuska

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 21 grudnia 2013 roku odszedł od nas mój kochany MĄŻ, SYN, BRAT, nasz TATUŚ i DZIADEK</p>
<h4>śp. STANISŁAW SZURYGA</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek, 23 grudnia 2013 roku o godz. 9.10 na nowym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.</p>
<p>Pogrążona w smutku rodzina.</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 21 grudnia 2013 roku odszedł od nas mój kochany MĄŻ, SYN, BRAT, nasz TATUŚ i DZIADEK

śp. STANISŁAW SZURYGA

Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek, 23 grudnia 2013 roku o godz. 9.10 na nowym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.

Pogrążona w smutku rodzina.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Brakuje Nam Ciebie</p> <p>Jak Ci jest Tato tam, w niebie?<br />Czy dbasz choć trochę o siebie?<br />Czy ładną pogodę macie?<br />Spotykacie się przy herbacie?<br />Czy wciąż lubisz kabarety i krzyżówki?<span><br />Czy korzystasz z niebiańskiej stołówki,<br />gdzie kelner pod postacią Anioła na poczęstunek woła?<br />Czy dobrze Ci tam, Tato, czy bezpiecznie?<br />Jak naprawdę wygląda życie wieczne?<br />Czy tęsknisz, czy pamiętasz, czy wspominasz<br />swych najbliższych na ziemskich dolinach?<br />Czy czujesz tęsknotę mego serca,<br />która z każdej strony się do niego wwierca?<br />Jak Ci jest Tato tam, w niebie?<br />Choćbym chciała, nie przytulę się do Ciebie....<br />W święto Twe pomodlę się, zapalę znicz,<br />bo w ziemskim życiu nie mogę już więcej nic..... [*]</span></p>


11yrs

Image chosen by user

Marita i Tommy


11yrs

Image chosen by user

Miroslawa Szuryga


12yrs

Image chosen by user

Zona z dziecmi i wnukiem


12yrs

Image chosen by user

znajoma


12yrs

Image chosen by user

krzysiek m


12yrs

Image chosen by user

Helena L.


12yrs

End of content

No more pages to load