Henryk Kolarczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.10.2013
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.10.2013
Dziennik Zachodni
Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pana
Henryka Kolarczyka
Wicestarosty Pszczyńskiego,
wieloletniego i zasłużonego Samorządowca.
Rodzinie, Bliskim, Przyjaciołom i Współpracownikom
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Burmistrz Pszczyny, Przewodniczący i Radni Rady Miejskiej w Pszczynie
oraz pracownicy Urzędu Miejskiego w Pszczynie
„Nie odchodzi się tak naprawdę i zupełnie,
bo mimo wszystko – pozostaje się w czyjejś pamięci i w czyimś czekaniu”
Z przykrością zawiadamiamy o śmierci
śp
Henryka Kolarczyka
pierwszego Starosty Pszczyńskiego,
obecnego Wicestarosty Pszczyńskiego,
wieloletniego Wójta Gminy Suszec,
wieloletniego Radnego Rady Powiatu Pszczyńskiego.
Całej Rodzinie, Przyjaciołom i Znajomym
składamy kondolencje oraz szczere wyrazy współczucia.
Przewodniczący Rady Powiatu Pszczyńskiego
Rada Powiatu Pszczyńskiego
Starosta Pszczyński
wraz z Pracownikami Starostwa Powiatowego w Pszczynie
Żonie i Rodzinie
wyrazy najgłębszego współczucia
z powodu śmierci
śp.
Henryka Kolarczyka
Wicestarosty Powiatu Pszczyńskiego
składają
Pracownicy, Rada Nadzorcza i Zarząd
Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o odejściu
śp
Henryka Kolarczyka
Starosty Powiatu Pszczyńskiego w latach 1998-2002
oraz Wicestarosty Pszczyńskiego obecnej kadencji.
Żonie Krystynie, krewnym i znajomym
serdeczne wyrazy współczucia
składają
Wójt Gminy Kobiór
Sekretarz Gminy Kobiór
Przewodniczący Rady Gminy Kobiór
oraz pracownicy Urzędu Gminy
Z głębokim żalem przyjąłem wiadomość o śmierci
Henryka Kolarczyka
wicestarosty pszczyńskiego.
Rodzinie i Bliskim Zmarłego
składam wyrazy szczerego współczucia.
Zygmunt Łukaszczyk
Wojewoda Śląski
"Każdy człowiek, nawet najskromniejszy, zostawia ślad po sobie,
jego życie zahacza o przeszłość i sięga w przyszłość." /.../
Rodzinie i Najbliższym
wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci
Wicestarosty Powiatu Pszczyńskiego
śp.
Pana Henryka Kolarczyka
składają
Wójt i mieszkańcy Gminy Goczałkowice-Zdrój
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Henryka Kolarczyka
Wicestarosty Pszczyńskiego i wybitnego Samorządowca
Łączymy się w żałobie
z Rodziną i najbliższymi
Zmarłego
Przewodniczący oraz Zarząd
Śląskiego Związku Gmin i Powiatów
Z głębokim żalem przyjąłem wiadomość o śmierci
Henryka Kolarczyka
Wicestarosty Pszczyńskiego.
Rodzinie i Bliskim
składam
wyrazy głębokiego współczucia
Henryk Jaroszek
Starosta Mikołowski
Rodzinie i najbliższym
wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu śmierci
Ś.P.
Henryka Kolarczyka
Wielkiego Samorządowca Gminy Suszec
składają
Wójt Gminy Suszec
Przewodniczący Rady Gminy Suszec wraz z radnymi
Pracownicy Urzędu Gminy i gminnych jednostek organizacyjnych
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
dziękując za wszelkie dobro
12 l
Ferdynand Morski
12 l
Dziękując za okazaną pomoc.
12 l
Rodzina z Suszca
12 l
dziękując za wszelkie dobro
12 l
dziękuję za pomoc
12 l
Dziękująca za okazaną pomoc
12 l
Janusz
12 l
Bożena
12 l