Maria Antosiewicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.08.2014
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.08.2014
Dziennik Polski
Non omnis moriar
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
dr MARII ANTOSIEWICZ
emerytowanego lekarza naszego Szpitala,
którego życia nie można pominąć milczeniem,
człowieka wielkiej dobroci i szlachetności,
zawsze chętnie niosącego pomoc chorym dzieciom.
Jesteśmy wdzięczni, że przyszło nam
poznać, współpracować i czerpać doświadczenie od Pani Doktor.
Nie zapomnimy Jej życzliwości, pogodnego uśmiechu
i ciepłych słów, którymi nas obdarowywała.
Składamy szczere wyrazy
najgłębszego współczucia i kondolencje
członkom okrytej żałobą Rodziny.
Dyrekcja z Zespołem Szpitala Dziecięcego św. Ludwika
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 2 sierpnia 2014 roku
odeszła od nas w wieku 87 lat
Najukochańsza Siostra i Ciocia
ś†p
MARIA ANTOSIEWICZ
lekarz medycyny
specjalista chorób dzieci,
wieloletni pracownik
Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego
w Krakowie, ul. Strzelecka.
Człowiek szlachetny, wrażliwy i przyjazny ludziom,
całym sercem oddany swej pracy – dzieciom.
Msza święta żałobna odprawiona zostanie
w środę, dnia 13 sierpnia 2014 roku o godz. 14.00
w kościele pw. św. Karola Boromeusza na Powązkach w Warszawie,
po czym prochy Zmarłej złożone zostaną w grobie rodzinnym.
Pogrążeni w głębokim smutku
Siostra, cała Rodzina i Przyjaciele
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l
10 l
Tadeusz Krzeszewski Sztokholm
11 l
Ewa z Kuźnicy
11 l
Ewa z Kuźnicy
11 l