Hanna Niezgoda

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.09.2014
Głos Wielkopolski

„Nie ma takiego życia, które by choć przez chwilę nie było nieśmiertelne. Śmierć zawsze o tę chwilę przybywa spóźniona. Na próżno szarpie klamką niewidzialnych drzwi. Kto ile zdążył, tego mu cofnąć nie może”

Dnia 12 września 2014 roku, dźwigając z godnością i cierpliwością krzyż wielkiego cierpienia,
odeszła Ukochana Mama, Córka, Siostra i Ciocia

Ś+P
Hanna Niezgoda
z domu Gruszczyńska
lat 49

Cudownie ciepła i optymistyczna, z nieprawdopodobnym hartem ducha. Wzór wzorów, najdzielniejsza z kobiet, która dla swoich dzieci zrobiłaby wszystko. Jej miłość i troska o córki trzymały ją przy życiu. Do końca zapewniała, że wszystko będzie dobrze.

Msza święta żałobna rozpocznie się o godzinie 15.00 we wtorek, 16 września 2014 r., w kościele św. Jakuba W. Apostoła w Głuszynie, po której odbędzie się pogrzeb na Starym Cmentarzu w Głuszynie.

Pogrążeni w smutku
rodzice, córki Marta i Kasia i siostra Dorota z rodziną

Prosimy zamiast kwiatów po ceremonii złożyć datki na rzecz Hospicjum Palium w Poznaniu.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Katarzyna Warchoł-​Biedermann z rodziną


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Bartosz Gierszewski


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Lidka i Marek Gapińscy


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ela i Artur Sobkowiak


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>"Śpieszmy się kochać ludzi... tak szybko odchodzą".</p> <p style="text-align:justify">Mieszkałam "<em>next door to Hania</em>" przez dobre kilka lat. Pamiętam nasze wspólne wyjazdy nad morze i w góry, malutkie Kasię i Martę, Hani całkowite oddanie córkom. Wieczorne wyjścia do kina, imprezy sąsiedzkie...​wspani​ałe, dobre czasy młodości i przyjaźni. A potem przeprowadziłam się do nowego domu. W ciągłym biegu życia, po urodzeniu synów, gdzieś zagubiłam moją przyjaźń z Hanią. A może jednak nie? W każdym z nas zostaje ślad dobrych ludzi, którzy stanęli na naszej ścieżce życia. Kiedy odwiedziłam ją w hospicjum, te minione lata braku kontaktu jakby nie istniały, wspaniale nam się rozmawiało, Hania uśmiechnięta, ze spokojem opowiadająca o swoim "nowym" życiu w kieracie choroby, a jednocześnie ciekawa moich dalszych losów.</p> <p style="text-align:justify">Wierzę Haniu, że patrzysz z nieba na nas wszystkich i mówisz z uśmiechem na twarzy "<em>wszystko będzie dobrze</em>". Masz wspaniałe, mądre córki. Dzięki nim Twoje ziemskie życie trwa nadal, a Ty na zawsze pozostaniesz w naszych myślach i dobrych wspomnieniach. Dziękuję Bogu, że miałam przyjemność spotkać Cię w moim życiu.</p> <p style="text-align:justify">Ela S.</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Paulina Domin


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ela,Darek,​Ł​ukasz,Aga,​K​arolinaD


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ola i Jarek Samolej


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewa Puk


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Joanna i Waldemar Kempiak


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Rafał Zawilski


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna i Marek Passowiczowi​e


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Magda Biechońska


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Wojtek Nowak


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia