Barbara Wiśniewska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.06.2014
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.06.2014
Dziennik Polski
Z żalem żegnamy
BARBARĘ WIŚNIEWSKĄ
długoletnią oddziałową
Szpitala Babińskiego w Krakowie.
Rodzinie
wyrazy współczucia
składa
Personel oddz. 1A
Z wielkim smutkiem i żalem żegnamy
BARBARĘ WIŚNIEWSKĄ
przez blisko 30 lat Pielęgniarkę Oddziałową Oddz. I A
Szpitala im. Józefa Babińskiego w Krakowie,
Osobę ciepłą, dobrą, oddaną zawodowi,
Chorym i Pracownikom Oddziału.
Łącząc się w smutku
z Jej Najbliższymi
zachowamy Ją w serdecznej pamięci.
Lekarze Oddziału I A
Ewa Mikosza-Januszewicz, Bożena Werner-Szpanowska,
Tadeusz Geleta, Marek Sikorski
Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy,
że w dniu 15 czerwca 2014 r.
odeszła od nas na zawsze pielęgniarka
ś†p
BARBARA WIŚNIEWSKA
Całe zawodowe życie przepracowała w naszym Szpitalu.
Była znakomitą pielęgniarką,
pogodną i życzliwą wobec pacjentów oraz współpracowników.
Msza św. żałobna odbędzie się w kościele rektoralnym
pw. Matki Boskiej Częstochowskiej
dnia 20 czerwca 2014 r. o godz. 13.00,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej
na miejsce wiecznego spoczynku.
Rodzinie
składamy wyrazy szczerego współczucia.
Dyrekcja i Pracownicy
Szpitala Specjalistycznego
im. dr. J. Babińskiego w Krakowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Beata Wiśniewska
12 l
Edyta Kozioł
12 l
Piotr Gofroń
12 l
Piotr Gofroń
12 l