Podziękowanie
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.12.2013
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.12.2013
Gazeta Pomorska
Podziękowanie dziękuję lekarzom a szczególnie Aleksandrze Knapik która przeprowadziła operację kardiologiczną, Jerzemu Maciejewskiemu, pielęgniarkom oraz pozostałemu personelowi Oddziału Kardiologicznego Szpitala Miejskiego im. dr Warmińskiego za opiekę i leczenie w czasie pobytu w tym szpitalu wdzięczny Włodzimierz Grobelniak
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia