LESZEK JĘDRZEJCZAK
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.09.2009
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.09.2009
Gazeta Lubuska
DZIĘKUJEMY CI ZA TO, ŻE BYŁEŚ Tak trudno podzielić się smutną wiadomością, że 9 września 2009 roku, w wieku 63 lat, przestało bić serce mojego ukochanego MĘŻA, OJCA, TEŚCIA, DZIADKA i PRZYJACIELA śp. LESZKA JĘDRZEJCZAKA Z miłością i wdzięcznością żegnamy się z Tobą. Będziesz zawsze w naszych myślach i sercach. Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 12 września 2009 roku o godz.12.40 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul.Wrocławskiej w Zielonej Górze. Rodzina Prosimy o nieskładanie kondolencji
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
to już 5 lat minęło-Urszula
11 l
to już 3lata ból ten sam Ulka
13 l
trzecia wiosna bez Ciebie-Ula
14 l
trzecia wiosna bez Ciebie-Ula
14 l
tak trudno bez Ciebie Urszula
14 l
pamiętam - Urszula
14 l
kolejna jesień bez Ciebie-Ula
14 l
to już dwa lata - Urszula
14 l
pamiętam i myślę Urszula
15 l
trwaj przy mnie-Urszula
15 l
pamiętam i tęsknię- Urszula
15 l
Leszku już WIOSNA - Urszula
15 l
brakuje mi Ciebie- Urszula
15 l
kolejny m-c bez Ciebie Urszula
15 l
to już 16-ty m-c Urszula
15 l
pamiętam - Urszula
15 l
pamiętam i tęsknię Urszula
15 l
myślę o Tobie- Urszula
15 l
to już rok-ból ten sam Urszula
15 l
SPOKOJNEGO - SWIETOWANIA
16 l
SPOKOJNEGO- ODPOCZYWANIA
16 l
już tyle czasu a boli bardziej
16 l
tak mi żal-tak mi żle
16 l
bądż przy mnie
16 l