Stanisława Andrzejczak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.02.2009
Gazeta Lubuska

<p><em>'' Podziękuj za cierpienie Czy umiesz czy nie umiesz Bez niego nigdy nie wiesz Ile miłość kosztuje ''</em></p>
<p>Z wielkim nieutulonym bólem zawiadamiamy, że 4 lutego 2009 roku odeszła od nas po ciężkiej chorobie, nasza ukochana MAMA, TEŚCIOWA, BABCIA i PRABABCIA</p>
<h4><strong>śp. STANISŁAWA ANDRZEJCZAK</strong></h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w sobotę 7 lutego 2009 roku o godz. 13.20 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążone w smutku Dzieci z Rodzinami Msza św. w intencji Zmarłej zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 8.00 w kościele pw. Ducha św.</p>

'' Podziękuj za cierpienie Czy umiesz czy nie umiesz Bez niego nigdy nie wiesz Ile miłość kosztuje ''

Z wielkim nieutulonym bólem zawiadamiamy, że 4 lutego 2009 roku odeszła od nas po ciężkiej chorobie, nasza ukochana MAMA, TEŚCIOWA, BABCIA i PRABABCIA

śp. STANISŁAWA ANDRZEJCZAK

Pogrzeb odbędzie się w sobotę 7 lutego 2009 roku o godz. 13.20 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążone w smutku Dzieci z Rodzinami Msza św. w intencji Zmarłej zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 8.00 w kościele pw. Ducha św.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Kochana Mamuniu dzisiaj miałąbyś urodziny...</p> <p>ciężko mi żyć bez Ciebie,bez naszych spotkań,rozmów,rad..​​.</p> <p>pusto tutaj bez Ciebie,bardzo pusto...</p> <p>Mamuniu wierzę,ze jesteś blisko...Kocham Ciebie bardzo</p> <p>Spoczywaj w pokoju</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Halina M


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Zaduszki</p> <p>Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju. Amen.</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><em>...Wspomnienia są piękne przecież dalej żyć nam trzeba </em><br /><em> Wspominać warto Tych, co poszli do nieba </em><br /><em> Oni na nas z góry patrzą i nas ochraniają </em><br /><em> Tak jak my o nich, oni o nas pamiętają...</em></p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<h6>ŚWIATEŁKO PAMIĘCI , BY WASZE ŚWIATŁO MOGŁO WIECZNIE TRWAĆ...</h6>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Tato miałbyś dzisiaj imieniny</p> <p>... tu Ciebie nie ma, lecz jesteś przecież !<br />I pozostaniesz w jasnym świecie;<br />jest coś, co mrokom się opiera,<br />jest pamięć ...<br />... a ona nie umiera !!! ................</p> <p>........)<br />....................​​...(,)<br />..........).........​​._'\!/'_<br />.........(,)........​​.(""""")<br />......._'\!/'_.#°*”~​​#.#°*”~#<br />.......(""""")<br />.#°*”~#.# ... światełko pamięci</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>W mojej pamięci jesteście zawsze-KOCHAM WAS</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<h6><em> MOI KOCHANI RODZICE </em>pamiętam nie tylko dziś pamiętam zawsze O WAS, bo tak długo człowiek żyje jak długo o nim się pamięta...<em>KOCHAM WAS<br /></em></h6>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Mamuś!!!</p> <p>Nieproszone łzy napływają do oczu, bo tęsknię za moją MAMĄ, brakuje mi jej. JUŻ JEJ NIE MA!!! A tak chciałabym przytulić Ją i powiedzieć <strong>„<em>Kocham Cię Mamo</em>”</strong>...</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><strong>Dziękuje MAMO</strong> za zycie!</p> <p>Wspominam ciągle Ciebie Mamo z wielką serdecznością i miłością,byłas dla mnie wielkim wsparciem,​uspakajał​as w momentach zwątpienia,​doradzał​as...</p> <p>Niech Twej niestrudzonej w ziemskiej wędrówce duszy Bóg raczy dać światłość wiekuistą i wieczny odpoczynek. Niech Aniołowie kołyszą Cię do snu, a Pan Bóg niech za rękę Cię trzyma...... Śpij Mamusiu spokojnie, snem wiecznym i radosnym.</p> <p>Z darem pamięci światełko i modlitwę swoją zostawiam</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>UKOCHANYM RODZICOM</p> <p>spoczywajcie w spokoju</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Halina M


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>W tym dniu szczególnie dziękuję Wam KOCHANI RODZICE za to,ze jestem.Wierzę ,ze tak jak dawniej byliście,dalej jesteście ze mną.Kocham Was</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>5 lat</p> <p>To już 5 lat kochany Tatusiu jak odeszłeś od nas w spokoju,cichutko chociaż napewno w bólu...byłam przy Tobie...patrzyłeś bezradnie mi w oczy a ja ściskałam zęby aby nie krzyczeć...​wiedział​am,ze to nasze ostanie pożegnanie tutaj na ziemi...byłam rozdarta...strasznie bolało a Ty kochany Tato ciągle patrzyłeś mi w oczy bo chciałeś być z nami,chciałeś się jeszcze cieszyć rodziną...wiem,ze dalej jesteś blisko chociaż daleko...kocham i tęsknię Tatusiu-spoczywaj ww spokoju</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Panie miej moich Rodziców blisko siebie bo wiem ,ze zasłuzyli sobie na to.Byli WSPANIAŁYMI LUDŻMI</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dla Babci</p> <p>Babuniu kocham Cię i bardzo mi Cię brakuje. Pamiętam o Tobie i Dziadku w modlitwie i wierzę, że Tam w niebie jest Wam dobrze i nie ma już cierpienia.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Kochani Rodzice czuwajcie nad Nami bo jak zwykle potrzebujemy Waszego wsparcia.Kocham Was</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Mamuniu to 4 lata jak nie ma Ciebie wsród nas:(</p> <p>Wspomnienia pozwalają na chwile szczęścia bo myśleć to znaczy wciąż pamiętać...</p> <p>Brakuję mi bardzo Ciebie MAMO.</p> <p>KOCHAM</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Smutno mi bez Was.Córka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

kocham Was-córka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Smutno mi bez Was.Córka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

wieczny odpoczynek.​Hala


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

kocham Was-córka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

kocham Was-córka


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia