Śp. ANTONI OŻGA
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.12.2013
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.12.2013
Express Bydgoski
PODZIĘKOWANIE WSZYSTKIM,
którzy w tak bolesnej dla nas chwili dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości, uczestniczyli w mszy św. i w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku mojego ukochanego Męża, Taty, Teścia i Dziadziusia
Śp. ANTONIEGO OŻGA
a w szczególności księżom z Parafii Matki Boskiej Zwycięskiej, koleżankom i kolegom z "ENEI - Operator", kolegom z Technikum Mechanicznego i Studiów,
lekarzom z Onkologii, zwłaszcza dr. n. med. Jerzemu Tujakowskiemu, personelowi i wolontariuszom z Hospicjum im. ks. J. Popiełuszki, delegacji z POD "Olszewka", Rodzinie, Sąsiadom, Przyjaciołom za modlitwę, liczne wieńce i kwiaty
Serdeczne "Bóg zapłać" składa żona z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia